Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@Amigo zakładka premium -> forumlarz zamówienia

dzięki za namiary, ale ja na stronie szukałem, bo DLA jeszcze nie posiadam i póki co robię rozeznanie :) Kupię na początek jeden program do dodawania, postowania, zakładania zaplecza, wszystko zależy od dokładnej analizy, uzyskanych odpowiedzi itd. No i harvester, prawdopodobnie GScraper. Nie chcę potem, tak jak niektórzy, kupili program i od razu po 3 dniach lecą z nim na giełdę, bo nie umieją go obsłużyć lub nie spełnia ich oczekiwań, bo liczyli na to, że program cudownie zrobi za nich wszystko :)

Nie przegrałeś, dopóki walczysz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Amigo, tu masz https://i4a.pl/zamowi...hp?id=premiumDL ceny, formularz itd.

a to gadziny, u mnie w zamówieniu takiej opcji nie ma na żadnej przeglądarce, co w gruncie rzeczy już rozumiem :)

Dzięki za namiary. Teraz pozostanie przeanalizować do końca za i przeciw i wybrać jedną z 3 dodawarek ;)

Nie przegrałeś, dopóki walczysz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wyłączyć jakoś dodawanie do "bazadon"? Nie mam tego w harmonogramie a i tak co dzień soft traci na to czas...
W DLA w zakładce "Grupy Harmonogramu" przecież sam sobie tworzysz grupe co ma dodawać, jeśli sobie dodałeś bazadon to ci dodaje do bazydon.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@msurma - skontaktuj się ze mną na mail, zobaczę co się dzieje. Teoretycznie jeśli nie wybrałeś do harmonogramu, to nie powinno dodawać.

@szuwar - robi się aktualizacja bazy, bo ta już jest dawno zajechana i większość adresów nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką drobną rzecz zauważyłem ostatnio i przy okazji myślę że przydałaby się lekka modyfikacja. Mianowicie chodzi o listy plików które używamy do podlinkowywania. Idealnym byłoby gdyby był w nim jakis checker który cronem sprawdzałby występowanie konkretnego linku, bo nie ma sensu linkowac rzeczy które mają bana albo po jakimś czasie wylatuje z nich link. Miałbym jednak propozycję by nieco ułatwić usuwanie z tej listy takich linków gdyż obecnie:

- nie jest zbyt wygodne usuwanie po jednym linku

- gdy usuniemy całość i dodamy tą samą listę na nowo to podlinkowanie nie działa - trzeba na nowo edytowac projekt i wybrac tą listę

Więc opcją jest by takie podlinkowanie po usunięciu i dodaniu na nowo działało albo by wrzucić w jednym miejscu linki których już nie chcemy podlinkowywać z danej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności