Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj lista katalogów zostanie oczyszczona z tych, które nie działają i są zbanowane (a jest ich sporo). Następnie (do 2-3 dni) dojdą nowe adresy.

Co do aktualizacji DonLinkage - dziś już powinno się udać wysłać aktualizację z Seokatalogami i kilkoma innymi rzeczami.

@mindryl - postaram się coś takiego wprowadzić. Co do potwierdzania linków - myślę już od dłuższego czasu nad modułem, który będzie potwierdzał wpisy z raportów, co do list raczej nie będzie wprowadzone. Zarządzane listami postaram się usprawnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@okazwłoka

Czy da się DL zainstalować na np. VPS z Windows Serwer 2008 ? Dlatego taki hosting, ponieważ chciałbym jeszcze SB i inne narzędzia pod win wrzucić.

Nie miałem doczynienia z VPS, jestem zielony jak wiosenna trawa. :)

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jelli - na jakim serwerze? A może dużo projektów jest upchanych do jednej grupy? Zalecam nie więcej niż 20-30 (max) w jednej grupie. Przy dużej ilości raportów (około miliona rekordów) i przy większej ilośc i projektów w grupie jest problem z obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jehowy (i nie tylko) :)

wiem, że ten pod DL jest odpowiedni,

tylko co z softami np. SB, GSA itp. - które wymagają windowsa?

da rade pogodzić to jakoś ?

jeśli tak, to jak to można zrobić ? lub kto świadczy usługi w instalacji i konfiguracji ?

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie to połączyć, bo tak jak kolega pisał na vps'ie musisz zainstalować serwer Apache - potem się okaże, że brakuje jakiś bibliotek i więcej z tego będzie problemów niż pożytku.

Radzę pod sb kupić vps a pod DLA https://biznes-host.pl/vps_directadmin/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gdyby pojawiła się już nowa lista publiczna. Bo na aktualnej, tragedia. Bez prywatnej bazy niema szans, na podlinkowanie zaplecza. Odnośnie autora, co jaki czas planuje teraz odświeżać bazę publiczną?

Dodatkowo : jaka jest skutecznośc dodań na bazie premium? Bo ilość katalogów to jedno a skuteczność to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do pytania

jaka jest skutecznośc dodań na bazie premium?

Aaa mam problem z odbieraniem e-maili po rejestracji WordPress. Poczta o2, dane uzupełnione jak w przykładzie, klikam w "odbieraj emaile rejestracyjne od początku" i nic się nie dzieje. Po wywołaniu pliku rejestracja.php otrzymuje komunikat:

Odbieranie email.

Problem z polaczeniem z poczta!

imap_errors(): Array ( [0] => Connection failed to poczta.o2.pl,110: Connection refused )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności