Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czasem jest problem z łączeniem z pocztą o2 - wszystko zależy od serwera na którym jest zainstalowany DonLinkage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidywania, przewidywaniami :) - niestety już dużo razy źle przewidywałem, do tego wszystkiego życie płata filge. Jestem cały czas zaabsorbowany DonLinkiem i gdy tylko będę miał wszystko gotowe dam znać. Sama baza powinna być dostępna jeszcze dzisiaj, a reszta jeszcze w tym tygodniu, automatyczna blacklista raczej w następnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przerzucić łatwo maile z o2 na wp, to podłącz jakimś klientem poczty do tych serwerów przez IMAP, potem tylko przenieś-upuść maile z o2 do wp. Ja tak po kilkaset maili przerzucałem między kontami. Ważny jest ten IMAP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy na pewno masz dane poprawne, u mnie o2 śmiga jak złe

Właśnie kiedyś z o2 nie miałem problemów, pewnie coś na serwerze pozmieniali.

san spróbuje tak zrobić, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób ma donka na jupe i nie mam zgłoszeń tego typu.

Gdzie najczęściej masz "Service Temporarily Unavailable"? PRzy wywołaniu cron.php czy w panelu? Najlepiej napisz do mnie na mail, zerknę na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że baza będzie już dziś :) Miałem kilka milionów adresów do przemielenia, stąd trochę dłużej to trwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te webmini są dodatkowo zabezpieczone i nie da się do nich dodać wpisu (na hasło), ale raport normalnie wypluwają. Będzie dostępny moduł potwierdzający występowanie linków, innej opcji tu nie ma.

Co do aktualizacji bazy. Bardzo dużo adresów odpadło, już dziś to będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności