Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wszystkie siły się na mnie uwzięły, teraz zaczął mi mocno net mulić. A jeszcze tylko trochę katalogów mam do przerobienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła złego na jednego!!! Ze złym nie wygrasz więc się nie stresuj :D - grunt, że się robi a jak się robi to się wcześniej czy później zrobi,

a zresztą taki nick do czegoś zobowiązuje.... hehe

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fora zaraz w następnej kolejności. Z profilami nie ma tak łatwo i wymaga to więcej pracy.

Okazwłoka coś wiadomo o przybliżonym terminie wprowadzenia obsługi forum? Kiedy to nastąpi?

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i jaki będzie znak (...)

Seoki mam już chyba gotowe, na multikodach dodaję bez problemu, do darmowych też jedzie ładnie.

Forum będzie dodane zaraz po wprowadzeniu seoków i kilku ważnych zmian. Postaram się jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak okazwłoka, o to chodzi z tym "catch-all".

Z pomocy Home.pl cytuję:

"Często zdarza się, że pod wpływem pośpiechu nadawca wysyła wiadomość e-mail na niepoprawny adres, np. "bbuiro@domena.pl". W takim przypadku wiadomości e-mail do nas nie dotrze, a sam nadawca otrzyma zwrotną wiadomość e-mail z informacją, że taki Użytkownik (adres e-mail) nie istnieje.

Dzięki funkcji "catch-all" możemy zapobiec takiej sytuacji. Włączenie funkcji catch-all pozwoli nam odbierać wiadomości e-mail wysłane na adres naszej domeny niezależnie od tego co jest wpisane przed znakiem "@domena.pl". Jeśli nadawca popełni błąd w adresie e-mail przed znakiem "@" to taka wiadomość do nas trafi."

___

Dzięki temu będzie można w łatwy sposób generować wiele adresów skrzynek pocztowych w obrębie danej domeny. ;)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja bazy jest już dostępna. Ufff... bardzo dużo adresów odpadło, dużo doszło.

Powinien podświetlić się button do godzinki (ostatnia zakładka), a jeśli się nie wyświetli najlepiej wywołać upbase.php (można od razu).

edit. Jest jakiś błąd w pliku upbase.php i nie chce zaktualizować. Wrzuciłem go do paczki ze świeżą instalacją. Jeśli ktoś nie ma linku albo nie chce pobierać całej paczki proszę o kontakt na mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności