Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@piomoo - bazę wybierasz z tworzenia/edycji projektu (ostatnia zakładka). Później wybierasz ogólnie harmonogram dla priv.

PKSI - jeszcze sobie nie radzi. Jeśli do miesiąca sobie nie poradzę z PKSI 1.4, to pksi zostanie wycofany z listy obsługiwanych katalogów.

Do BL nie dodaje, istnieją w bazie, ale są całkowicie omijanie. Pozostawienie tych adresów w BL ma sens z tego powodu, że taki adres nie doda się ponownie do bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mam pytanko odnoście obciązenia cp. Czy testowaliście DLA na hostingu unixstorm? Oferują tam od 40 do 800 cp/dzień. Jaka wartość będzie najlepsza, by nie było blokad itd? ;) Oczywiście przy całodobowym dodawaniu.

Profesjonalne synonimy i teksty SEO na zamówienie. Audyty oraz optymalizacja stron! Kontakt: damian@seo-synonimy.pl


Copywriting i usługi SEO - Seo-synonimy.pl


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam także inne ilości w publicznych, niż koledzy wcześniej.

Wydaje mi się, że różnice wynikają z różnych terminów aktywacji donka, ilości updatów i innej ilości dodanych adresów, nawet przy kasowaniu zbanowanych i nieaktywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seo tekst - tak, ale tylko przy rejestracji.

Różne ilości mogą wynikać z faktu, że jedni użytkownicy mieli uruchomione premium (choćby test), a inni nie.

Najlepiej sprawdzić na przykładzie webmini - jeśli na czarnej liście jest 2-3 tysiące adresów, to znaczy że update poszedł. Z tym plikiem upbase.php było tak, że na jednym hostingu działał, a na innym nie. Stąd niektórzy nie musieli go podmieniać i działało bez problemu.

Co do otwartymini - był błąd. Dzisiaj go znalazłem dzięki czujności Macieja :) Myślę, że jeszcze dzisiaj będzie dostępna aktualizacja z seokatalogami (najpóźniej jutro, ale postaram się dziś ;) , tam też będzie poprawka otwartymini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności