Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak zawsze starałem się jak mogłem, starałem się też nie śpieszyć. Ale jeśli chcesz mieć 100% pewność lepiej poczekać kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyloguj się i zaloguj, powinno zniknąć.

Jeśli chodzi o włączenie dbc tylko dla seokatalogów nie ma takiej możliwości, ale zrobię to na następny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałoby się podpiąć jeszcze antigate? Dużo lepsze i tańsze od DBC

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka, dzięki za aktualke :)

Nadal u mnie gromadzi się dużo plików w folderze captch (jest 777), jest na to lekarstwo? :)

Swoją drogą nie wiem czy autoaktualizacja jest dobrym pomysłem, przy różnych hostingach, na których są donki. Mogą niektórzy mieć problemy przy autmatyczncyh aktualkach, jak teraz to ma czasami miejsce.

Przecież nie jest trudnością zrobic backup i wgrać pliki na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antygate będzie, jest wprowadzany - dbc mnie wkurza :) Mają dość mały procent rozwiązań recaptcha, a do tego głównie to jest wykorzystywane.

Co do gromadzenia plików - sprawdzę to raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oka, czy można by było wprowadzić w detektorze parametr do ustawienia - max. czas odpowiedzi serwera?

Czasami detektor trafi na wolny serwer i potem jest kicha. Tak bym ustawił tam np. 20 sek i wuala.

Aktualnie mam tam ponad 300k adresów i strasznie wolno to idzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bazie wspólnej jest wiele adresów webmini gdzie w adresie jest napis "okpozycje" np https://firanka.okpozycje.opole.pl/ a wpisy po dodaniu nie są nigdy widoczne : Fatal error: Call to a member function execute() on a non-object in /home/bardyt2/domains/okpozycje.opole.pl/public_html/firanka/index.php on line 357

Też to zauważyliście ? A niby sam katalog działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu plików i odpaleniu “update.php” mam “Błąd połączenia.” – co mogłem popsuć? W samym Donku też mam tylko górne menu i "Błąd połączenia." Czy przypadkiem nie nadpisał się plik z ustawieniami do bazy danych?

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności