Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę sprawdzić config.php - ale w paczce aktualizacyjnej go nie było.

@san - oczekiwanie jest ustawione na max 15 sekund :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@okazwłoka - dzięki pomogło. W paczce, którą pobrałem (teraz nie pamiętam z której lokalizacji) jest config.php z domyślnymi wartościami

// serwer, zazwyczaj localhost
$mysql_server = "localhost";
// nazwa użytkownika bazy
$mysql_admin = "admin";
// hasło bazy
$mysql_pass = "admin222";
// nazwa bazy
$mysql_db = "testowa";

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pobrałeś nowe pliki, a nie updatowe. Właśnie sprawdziłem i nie ma w tych updatowych pliku config.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są logi z nieudanych - to wszystko ok. Ale jeśli ich nie ma, to prawdopodobnie wywala błąd serwera dodawarki.

I jest też inna opcja: została wybrana zła baza seokatalogów (w przypadku priv).

Ogólnie jeśli ktoś ma problemy z dodawaniem zapraszam na email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być wypełniona tylko jedna kategoria i podkategoria. W logach można sprawdzić rodzaj błędów (wprowadziłem przy seokatalogach lepsze zbieranie logów, jesli wypadne dobrze wprowadzę do wszystkich obsługiwanych skryptów).

No i ważna rzecz: bez dbc wejdzie tylko kilka wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ważna rzecz: bez dbc wejdzie tylko kilka wpisów.

Czyli OCRdl sobie nie poradzi z seokami póki co?

Na stronie produktu jest:

Co ważne: OCRdl będzie odczytywał kolejne obrazki zabezpieczające katalogów i precli (jak również for dyskusyjnych) od razu, gdy w DonLinkage pojawi się ich obsługa!

Druga sprawa, bedzie jakaś możliwość rejestracji do seoków? Albo chociaż obsługa panelu administracyjnego?

Przykładowo mam prywatna grupę katalogów, do której mam loginy i hasła. Gdybym mógł je podać wraz z adresem katalogu, jak to jest w innych skryptach, odpadałby problem z odczytywaniem zabezpieczeń.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KMlody84 - rozumiem, że to taki czołg z recaptchą :D Rejestracji póki co nie będzie. Jeśli chodzi o błąd gdy katalog nie istnieje - sprawdzę to.

@jelli - będzie to wprowadzone, teraz się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie liczyłem, że obsługa logowania będzie, żeby łatwo obsługiwać grupy katalogów.

Nad recaptcha się nie zastanawiałem i nie jestem ekspertem w tym temacie, nie każdy musi wiedzieć czym się te systemy różnią. pozycje od tego nie idą w górę...

Po prostu brakło precyzyjnej informacji jak będzie wyglądać obsługa seoków przez DLA.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności