Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie da sie zrobic czegos takiego, aktualnie?:

1. jestem w trakcie realizacji 1 projektu

2. chcialbym zatrzymac ten projekt

3. nastepnie wystartowac inny projekt/

4. w przyszlosci wrocic do dodawania 1, chodzby po nieudanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KMlody84 - przecież grupy katalogów można bardzo łatwo obsługiwać. Przy mulikodach nie ma zabezpieczeń. Sprawdzałem na kilku grupach katalogów neonexa i wpisy wchodzą bez problemu.

@rebuk - napisz do mnie na maila - a przed tym spradź jeszcze cron_detector.php - może nie został ustawiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mindryl trzeba umieć korzystać z softów, a nie pisać bzdury. Żeby ci to udowodnić to powiem ci że spokojnie można dodać do 400-700 szt SEOków darmowych, a jak napiszesz że to mało to ci powiem że niektóre SEOKi darmowe są lepsze od niektórych płatnych.

3b06c07116.png

Wszystko zależne jest od dobrze ustawionych kategorii i podkategorii, PR strony, tematyki strony.

Co do DLA i SEOKów OKA musisz wprowadzić inny sprawdzony system niżeli DBC, najlepiej 2.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KMlody84 - przecież grupy katalogów można bardzo łatwo obsługiwać. Przy mulikodach nie ma zabezpieczeń. Sprawdzałem na kilku grupach katalogów neonexa i wpisy wchodzą bez problemu.

Hmm, rzeczywiście, zabezpieczenia są tylko przy rejestracji, przy dodawaniu bez logowania nie. No to OK, do tego przynajmniej się nada ;-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

midryl nie wiesz co piszesz, robiliśmy testy jego bazy, darmowe z >100 oczekujących usiewane byli na starcie. Po 2 tygodniach ok 250 potwierdzeń, wiec błagam myśli przed tym jak coś piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinmar co do darmowych i pisania bzdur to sprawdź ile masz potwierdzeń dodania z tych 400-700 katalogów darmowych, jak dla mnie to strata captch tylko.
To raczej Ty poczytaj co piszesz... napisałeś ze coś jest nie tak z softem, to ci wyraźnie napisałem, że to Ty raczej nie umiesz go wykorzystać. Jeśli by była mowa o akceptacji linków to bym ci napisał o akceptacji linków, wiec nie obracaj kota ogonem. O akceptacji linków i sposobie na zrobienie lepszej listy AA z Tobą nie będę rozmawiał bo nie ma sensu EOT.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinmar co do darmowych i pisania bzdur to sprawdź ile masz potwierdzeń dodania z tych 400-700 katalogów darmowych, jak dla mnie to strata captch tylko.
To raczej Ty poczytaj co piszesz... napisałeś ze coś jest nie tak z softem, to ci wyraźnie napisałem, że to Ty raczej nie umiesz go wykorzystać. Jeśli by była mowa o akceptacji linków to bym ci napisał o akceptacji linków, wiec nie obracaj kota ogonem. O akceptacji linków i sposobie na zrobienie lepszej listy AA z Tobą nie będę rozmawiał bo nie ma sensu EOT.

Jak na bazie darmowych seokatalogów chcesz robić listę aa to faktycznie nie ma o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności