Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie - czy jest możliwe by donlinkage przesyłał równiez captchę z wp-comments do łamacza tak jak przy rejestracji wp czy postowaniu na guestbooki? I druga mała sugestia o wprowadzenie paginacji również na liście proxy, tak jak ma to miejsce w podglądzie katalogów, przy większej ich liczbie serwer sie muli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj praktycznie cały dzień byłem niedostępny, udało mi się tylko z rana odpisać na maile. Zaraz z rana siadam do pracy :)

Najbliższe plany: profile, drupal, buddypress. Jutro będzie dostępna poprawka dla seokatalogów - poprawienie logów i przede wszystkim podążanie za adresem z www/bez www bez względu na to w jaki sposób adres został wprowadzony do bazy.

Paginację dla proxy wprowadzę. Dla komentarzy podepnę si-captche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że mając ustawione max 50 dodań do seoków w projekcie, dodaje mi np. do 69? W speed mam ustawioną wartość 3, cronów uruchomionych też 3.

Czyli na moją logikę, w najbardziej pechowych okolicznościach powinno dodać do 58. :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak się dzieje czy tylko w niektórych przypadkach? Na logikę rzeczywiście nie powinno dodać więcej niż piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zawsze mam więcej niż te założone 50 - 69, 63, 57.

Na drugiej licencji donka mam np. 58 i...102 - tam jest chyba więcej cronów i wyższy speed był ustawiony, ale mimo wszystko raczej za dużo :-)

Może być tak, że program nie dostaje odpowiedzi z bazy że już wystarczająco dodał i robi dalej? Bo często mam błędy dostępu do bazy na hostingu.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinno się tak dziać. Każdy cron dodający aktualizuje ilość dodanych. A masz ustawiony cron na cron_harmo.php ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na razie ciemność widzę :) Posprawdzam jeszcze raz jak to dokładnie działa, moze gdzieś coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest mała aktualizacja DonLinkage 4.0.8:

[x] - poprawienie dodawania do seokatalogów (adresy z www i bez www)

[x] - poprawione działanie skryptu z proxy (harvester, monitor, checker)

[x] - dodanie speeda dla testowania proxy

Informacja o aktualizacji powinna się wyświetlić każdemu użytkownikowi w panelu dodawarki.

PS. W najbliższym czasie do DonLinkage zostanie wprowadzona opcja automatycznego podlinkowywania wpisów ze spamkat ze skrypty.pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. W najbliższym czasie do DonLinkage zostanie wprowadzona opcja automatycznego podlinkowywania wpisów ze spamkat ze skrypty.pro.

Czy podlinkowanie spamu, który linkuje do spamu, który linkuje do... jest aż tak konieczne?

Myślę, że z obsługi for (innych skryptów katalogów) większa ilość osób byłaby zadowolona.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności