Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przy rejestracji, sprawdzenie łączenia z poczta daje taki komunikat:

"ERRORY:TLS/SSL failure for mail."adres": SSL negotiation failed"

Co mam ustawić w poczcie by było ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyjaśniło się coś może z tymi księgami gości? Mam identyczny problem tyle, że z qlwebem.. niestety wpisy nie są dodawane bez donka, a ręcznie nie ma problemu.

2. Przy dodawaniu do qlweba u Was raport pokazuje tylko domenę główną? Czy może dokładny adres wpisu? Co więcej we wskazanym w raporcie katalogu nie ma wpisu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, z qlwebami chyba sobie poradziłem, jutro jeszcze będę siedział nad księgami. Zdążyłem dokładnie posprawdzać i np. w przypadku phpfusion (guestbook 1st) jest problem z captcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem mały problem z detekcją skryptów. Wrzuciłem w DL pokaźną listę adresów do detekcji (przy każdej liście oczywiście wybrałem skrypt, który ma weryfikować) i zaczęło mielić. Przez dłuższy czas było dobrze, ale raz na jakiś czas się "zacina" i w ogóle nie umniejsza się liczba katalogów do detekcji. Jak zapuszczam detektor z ręki to wyświetla wyniki, jakby cały czas sprawdzał te same katalogi. Jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak temu zaradzić?

Jeżeli odpalając z ręki i widzisz te same adresy, wejdź w phpMyAdmin i wykasuj te adresy w bazie danych.

Albo poprzez szukaj we wszystkich tabelach, albo w tabeli harvester - adres_typ.

Po tym detektor pójdzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie klikać aktualizowanie statystyk w bazadon - coś tam jest pokićkane. Mam to zapisane i przy aktualizacji będzie poprawka. Jeśli po wciśnięciu buttona sprawdzającegonie ma dostępu (a jest 27 punktów), to najlepiej odjąc domeny i dodać ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności