Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chciałbym przetestować sobie grupę 300 Wordpressów, jak sobie z nimi radzi DLA.

Teraz jak mam to zrobić, żeby dodać je do rejestracji, żeby Donk tam zarejestrował konta i później z tego zrobił mi osobną grupę w bazie np. test, tak żebym mógł sobie puścić jakiś projekt tylko na tą grupę?

Bo jak zrobię nowa baza priv i dam typ wordpress, to chyba nie mogę puścić później projektu tylko na tą grupę?

Z pierwszym pytaniem chodzi mi głównie o to kiedy kliknąć "Odbieraj emaile rejestracyjne od początku".

Bo rejestracja to wiem, że Katalogi->Dodaj nowe->Dodaj i powinno pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anomus - zaraz zabierm się za maile. Na pewno przeoczony jakiś plik updatu.

Co do instrukcji do SEOków: seoki dodaje się bez multikodów, multikod wpisuje się w projekcie (zakładka SEoki).

@Giewont90 - wyczyść wp do rejestracji, dodaj własne. Puść rejestrację od początku. Jeśli użyjesz nowy adres mail, to kliknij odbieranie maili od początku. Jeśli zostaje stary mail, to nic nie klikasz oprócz rejestracji od początku. Oczywiście musisz wybrać jakąś prywatną grupę do której ma przypisywać rejestrowane konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze zmienic mi domenke do donlinkage.

skrzytka jest zapchana, napisalem na mail o2.pl ale nie wiem czy jezst aktualny.

Prosze o kontakt pawka111 malpka gmail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności