Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A tak z ciekawości, to autor programu jakie planuje wdrożyć skrypty for, bo właśnie zapoznałem się szerzej z wątkiem DLA. Rozumiem, że autor skupi się na najpopularniejszych aby uzyskiwać jak największą liczbę możliwych miejsc do dodania linka :)? Xseon może być już nie potrzebny, chodź jego zaleta to potem ponowna możliwość postowania na tych samych kontach i gdyby autor DLA postarał się coś zrobić w tym kierunku. Byłby naprawdę fajny polski produkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwośc kontynuacji jednego projektu (K) bądź grupy projektów (K). Kontynuacja jednego zadania harmonogramu jest dostępna z zakładki "Harmonogram".

@DarmoweDoladowaniaGsm - na ten moment nie ma planowanego wprowadzenia postowania, będą profile. Ale kto wie co przyniesie przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darmowe....O czym ty w ogolę gadasz Xseon to soft pod winda z własnym, OCRem zobacz sobie captcha DLE to tobie nie księgi gości, zaawansowanym harwesterem co obsługuje nie tylko Google, harwesterem i parserem proxy i td, z choinki się urwałeś, to zupełnie inne softy i to całkowicie zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max ja wiem, tylko po prostu pomyliłem w DLA, że ma postować. Xseon herverst ma doskonały bo zniego korzystam od dłuższego czasu także wiem, jaką ma skuteczność i jego wielowątkowość. Mi chodziło po prostu, czy będzie DLA miał funkcje postowanie tak jak Xseon i tyle :) bez ciśnień poproszę. Ja po prostu nie korzystam z DLA i myślałem, że taka funkcja będzie. Czytałem, iż posiada własny herverst ale nie używałem programu to nie mam porównania więc wybacz moją niewiedzę na temat DLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad DonLinkage idą pełną parą, w temacie Dodawarki pozornie jest cisza :) Kilka ważniejszych zmian jest już gotowych, przede wszystkim podpięty antigate.com - tańszy i skutecznejszy od DBC. Będzie też można z poziomu projektu włączyć/wyłączyć DBC/Antigate (np. wyłączyć dla mniej ważnych projektów). Z włączenia/wyłączenia DBC/Antigate dla każdego skryptu z osobna zrezygnowałem - włączanie z poziomu projektu powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będzie - na początek jeden skrypt żeby z poprawkami nie było dużo roboty. Będzie to całkiem inaczej rozwiązane niż w przypadku precli i katalogów, stąd pewnie poprawki będą nieuniknione.

@KMlody84 - raczej nie powinno, chyba że język jest zmieniony w katalogu.

PS. Właśnie kończę automatyczne przesuwanie adresów na czarną listę, tak to będzie wyglądało:

Przesuwaj automatycznie katalogi na czarną listę, które: mają mniej udanych dodań niż [xx] i więcej nieudanych niż [xx] lub/i są [x] niezaindeksowane [?]

Aktualnie sprawdzany katalog z bazy wordpress oznaczony id nr. 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Właśnie kończę automatyczne przesuwanie adresów na czarną listę, tak to będzie wyglądało:

Przesuwaj automatycznie katalogi na czarną listę, które: mają mniej udanych dodań niż [xx] i więcej nieudanych niż [xx] lub/i są [x] niezaindeksowane [?]

Aktualnie sprawdzany katalog z bazy wordpress oznaczony id nr. 0

I na to czekam z niecierpliwością.

Podejrzewam, że w początkowej fazie serwer będzie mocno obciążony podczas mielenia tych tysięcy adresów.

A czy będzie opcja do ponownego sprawdzenia niezaindeksowanych (które są już na czarnej liście)?

Czasami niezaindeksowane stają się zaindeksowane.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że pytasz :) Raczej takiej opcji nie będzie, już tłumaczę dlaczego. Zwykle usuwa się projekty a w raz z nimi usuwane są raporty. Takie stare adresy będą więc miały za małe ilości dodanych/niedodanych. A sprawdzanie samej indeksacji pewnie przywróci wiele adresów, do których i tak pewnie nie uda się dodać. Przenoszenie na blacklistę nie zapisuje powodu przeniesienia (ilość dodań,google index czy jeszcze coś innego).

PS. Dodałem właśnie obsługę adresów idn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KMlody84 - raczej nie powinno, chyba że język jest zmieniony w katalogu.

Przeanalizowałem dokładnie i miałem w projekcie 88 takich błędów i za każdym razem wyszło, że w tych katalogach strona już jest, albo jest w moderacji. Dodawałem ponownie 4 razy i za każdym razem było "Brak formularza / błędny skrypt".

Nie zdarzył mi się póki co ten błąd w zadnym innym przypadku. Katalogi z grupy Kulfika. Adresów nie podaję, bo ogólnodostępne, a przy tej liczbie raczej chodzi o wszystkie katalogi, a nie konkretne 88 :-)

Jeśli to rzeczywiście pokaże tak za każdym razem gdy strona już istnieje w katalogu, to OK, ale warto żeby była jakaś jednoznaczna informacja w logach w stylu "strona już istnieje".

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności