Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

a udało się coś zrobić z problemem o którym pisałem? adresy katalogów wysłałem na maila

dodaje dobrze wpisy a oznacza jako nieudane ("inny błąd"), z tym że nie wszystkie, część oznacza dobrze jako dodane a część (niestety większość) jako nieudane podczas gdy w katalogu wpis jest już opublikowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeszcze tego nie ruszyłem, jeśli możesz przypomnij mi co to była za grupa - wiem że były multikody na allegro po kilka zł, ale pustka w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ anomus

świadczysz usługe pozycjonowania i czekasz na aktualizacje bazy...

powinieneś sam sobie takie bazy robić, ponieważ jak masz DL w wersji standard, to autor update robi co 3 m-ące (a katalogi bardzo szybko znikaja i pojawiają się nowe -> po 2-4 tyg od update baza jest słaba)...lub wykup sobie opcje PREMIUM i spokój masz (autor DL systematycznie aktualizuje bazę oraz otrzymujesz swieże proxy itd.). ;)

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj będzie ta aktualizacja. W tym momencie składam wszystko do paczki, myślę że tak ok 17 będzie już można klikać aktualizację :)

Jest tylko mały problem. Praktycznie od jutra nie będę dostępny, więc poprawki będą dopiero po urlopie 13 lipca. Postaram się wszystko dokładnie sprawdzić żeby nie było niespodzianek.

A co nowego się pojawi:

- zakładanie profilów na forum punbb (wstawia adres strony i sygnaturkę) - jest to pierwszy profil w DonLinkage, więc od razu oznaczam jako BETA. Reklamacji z tego powodu nie uwzględniam ;) Ale jest przetestowane i dość fajnie chodzi.

- wprowadzenie podlinkowania dla każdego typu obsługiwanego skryptu katalogów/precli

- automatyczne przenoszenie katalogów na czarną listę

- automatyczne przenoszenie niezaindeksowanych katalogów na czarną listę

- integracja automatycznego podlinkowania raportów ze skryptem SpamKat

- dodanie obsługi antigate.com

- włączenie/wyłączenie decatpcherów dla pojedynczych projektów

- dodanie podglądu projektu dla seokatalogów

- generowanie podlinkowania przy podglądzie projektu

- obsługa domen idn (nie działa dla domen wprowadzonych wcześniej, dotyczy modułu harvester, katali, linki)

- rozbudowanie modułu linki (edycja utworzonych list)

i jeszcze coś tam było ale nie pamiętam teraz :)

Będą 3 dodatkowe crony: 1 do wypełniania profilów, 2 do odczytywania maili (profile, będzie jeszcze dorobione na 99% dla katalogów - np. moderowane seokatalogi), 3 do automatycznego przesuwania katalogów na czarną listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w google sitem. Oczywiście bez proxy się nie obejdzie.

PS. Niestety z tymi błędami przy seokach nie zdążyłem niestety :( Zajmę się tym po urlopie.

edit. kolejne niestety - aktualizację puszczę do południa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za dodanie SpamKata jako forme podlinkowania, z tego powodu rabat dla użytkowników DonLinkAge 30%:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/166472-spamkat-nowy-typ-katalogu-stron/page__st__60#entry1245856

Czy warto kupić SpamKata? Ja mógłbym do tego przekonywać, ale chyba lepiej zrobił to jeden z klientów (PiO: mamoczy), który bardzo dokładnie przeanalizował skrypt wytykając praktycznie każdy jego błąd, a jednocześnie go poleca:

https://spamkat.blogspot.com/

Promocja tylko do 5 lipca, każdy znajdzie czas na zebranie wszystkich możliwych opinii i podjęcie decyzji.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko koko ;) Aktualizacja została wysłana (+aktualizacja OCR dla osób, które kupiły OCRdl). Jeśli ktoś nie otrzymał informacji proszę o info (nie obiecuję, że zdążę odpisać).

Jest to aktualizacja nieoficjalna, nie widoczna z panelu. Nie przetestowałem odpowiednio wszystkich opcji, stąd mogą być problemy - głównie z profilami forum. Niestety nie zdążę już zbyt dużo odpisać, stąd do usłyszenia/"upisania" za 2 tygodnie (dokładnie 13 lipca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności