Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1. musisz wywołać plik update.php

2. musisz w "katalogi" dodać "Nowa baza priv:", nazwać ją np. podstawowy i wybrać z listy punbb

wiem :) wszystko zrobiłem jak trzeba, donka używam od dawna. Po prostu nie ma tabeli w bazie danych. Po próbie dodania adresów do niby utworzonej prywatnej bazy pojawia się komunikat:

BŁĽD:Table 'XXXXXX.forum_punbb_priv' doesn't exist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, brakuje jeszcze najważniejszego: tabeli dla forów :D

UWAGA!

Do paczek o któych pisałem w mailu wrzuciłem plik update_poprawka.php który trzeba wywołać :)

Kurde... jeszcze jedna poprawka zaraz będzie, pliczek nazwie się update_poprawka2.php :D Urlop się przyda. Zaraz dam znać.

Edit. Już ok. To spadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, proszę nie dodawać footprintów dla punbb i nie dodawać do dektecji adresów punbb - nie zdążyłem dorobić tam formułki dla punbb.

Teraz już spadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cron_mail.php jest ustawiony? No i czy poprawne dane są wprowadzone dla maila. Sprawdź czy tabela w mysql `fora` się wypełniła.

No to spadam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności