Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam inny problem, nie działają mi raporty do żadnego typu katalogów :/ a w trakcie dodawania i w harmonogramie widać że wpisy dodał "Aktualnie dodaje projekt nr XX (id grupy: XX) do webmini (dodało 5 / 20) | DonLinkage 4.0.9 - A w projekcie w polu logi widniej 0/XXX". W raportach puściutko, a w harmonogramie widać, że dodawnia które mu zapuściłem na próbę do wordpressów i webmini na dodał.

Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak fajnie :) Po aktualizacji i kliknięciu w jednym z projektów "Ponów do nieudanych" nawaliło mi 40000 błędnych dodań na wordpress_priv, w którym mam tylko 2000 adresów :)

Rano u siebie zauważyłem to samo tylko błędnych dodań 92000 :) Ale trzeba przyznać, że automatyczne przenoszenie na czarną listę działa bardzo skutecznie, choć dosyć wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności