Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

MrFrog masz rację :), wróciłem do starej wersji i wszystko działa normalnie, tez zaczekam na okazwłoke

W jaki sposób wykonałeś downgrade? Wrzuciłeś tylko pliki z 4.0 czy jeszcze jakieś dodatkowe działania?

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z choinki się urwaliście? :D

Ja zawsze instaluje jakiekolwiek aktualizację 2 tygodnie po wydaniu żeby nie mieć waśnie takich kwiatków.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze instaluje jakiekolwiek aktualizację 2 tygodnie po wydaniu żeby nie mieć waśnie takich kwiatków.

Dokładnie też tak robię. Nie mam czasu być testerem update. Ponadto nie lubię sobie dodawać pracy przy kombinowaniu z softem jak coś się posypie. Dodatkowo zaoszczędzam na stresie. :)

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie potestował, nawet odpaliłem tą betę, ale jak by Okazwłoka nie był na urlopie i na bieżąco po kolei usterki znikały... Tak dwa tygodnie zawsze narzędziem można podziałać. Może pobawię się w ponowną aktualizację do bety tak 12 lipca, szczególnie, że automatyczne przenoszenie na czarną listę bardzo mi się spodobało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skrypty.pro nie spamuj wszystkich tematów bo robi się straszy bałagan. Jak chcesz coś sprzedać jest dział ogłoszenia lub własny post odnośnie softu spamkat, a odnośnie tego drugiego właśnie przygotowuje wpis tylko wciąż czekam na odpowiedz w sprawie błędów w skrypcie, a o specyfikacji softu nie wspomnę.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cinmar

Masz racje, usunalem posta. Na Twoje maile odpowiadam teraz, miałem długi weekend poza pracą.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wstrzymałem się z aktualizacją beta - czekamy na powrót szefa :))

Ja też się wstrzymałem, niestety nie uniknąłem awarii - wywaliło mi licencję... Ktoś też ma taki problem

czy tylko ja mam takie szczęście? :D

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w folderze "captch" zbiera mi się strasznie dużo danych

z tym folderem już dawno był problem i zgłaszałem go do @oki, widocznie trzeba będzie zgłoszenie powtórzyć.

Na razie pozostaje ręczne usuwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dodawało poprawnie, ale zapisywało błędnie.Po podmianie dwóch plików jest już normalnie: cron_raport.php i raport.php.

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności