Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie zarejestrowało do 2400 (ale chyba część zduplikowała się), natomiast udaje mi się uzyskać max 200 wpisów.

@San

Wybór kategorii jest ważny? Ile dajesz znaków w opisie/tytule, ile słów kluczowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buzu - w kategoriach mam sporo wpisane, dużo anglojęzycznych kategorii - ale nie wiem czy to ma znaczene :)

Tytuł i opis donek bierze z zakładki precle, a tam mam wstawione - tytuł ok 40-50 znaków, a w treści 1000-1500 znaków, ale to wychodzi różnie, dlatego, że mam tam zespinowane różne arty.

Z tego co Oka napisał - pligg bierze tylko 400-500 znaków z arta, więc chyba ilość znaków w arcie nie ma znaczenia. Przelatuje pliggi po kilka razy, więc arty wyskakują z różnymi ilościami znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R.U.Sure

Czy ktoś ma błąd :Unknown column 'opcje' in 'field list': przy edycji projektu?

Jakieś propozycje na jego rozwiązanie?

Dzięki i pozdrawiam.

Spoko, wywołałem jeszcze raz update.php, update_poprawka.php i update_poprawka2.php i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności