Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oka wrócił :D Widzę, że trochę do poprawek jest do tej bety. Jutro zajmę się spisaniem wszystkiego, odpowiedziami na maile, a od poniedziałku już poprawkami.

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na zainstalowanie beta wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypoczęty od kompa, ale robiąc 30-40 km dziennie pieszo wróciłem zmęczony :)

Najważniejsze - jest energia do pisania softów ;). Już trochę dzisiaj pogrzebałem przy donlinkage, a w najbliższym czasie będzie aktualizacja supermini + 1 całkiem nowy program + 1 nowy projekt. Wszystko powinno być gotowe jeszcze w tym miesiącu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master @oka wrócił i od razu donek grzeczny - działa :D, spokojnie z tym powrotem do pracy, do tejże trzeba wracać etapami,stopniowo,inaczej szok murowany :D.

p.s. dzięki za weekendowy support.

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniłem właśnie w paczkach bety 3 pliki, które rozwiązują problem z raportami i projektami. Jeszcze tylko sprawdzę dokładnie profile i myślę, że bedzie już aktualizacja oficjalna.

Pliki:

- cron_raport.php

- raport.php

- podlink.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o harvester - zawiesza się bo nie zdążyłem dorobić funkcji sprawdzającej forum, wspominałem o tym prawdopodobnie. Będzie to dorobione na jutro :)

Dodawanie do seokatalogów działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mógłbym doradzić a propos funkcji z bety, co zwie się auto BL. Proponowałbym dodanie jeszcze opcji pod tytułem "procent nieudanych dodań w okresie". Już tłumaczę dlaczego. By bezpiecznie ustawić tą opcję należy ustawić np. 0 udanych 20 nieudanych. A co w przypadku katów i precli, które zdechły powiedzmy 2 tygodnie temu lub są po prostu przeciążone? Ogólnych poprawnych dodań mamy już np. 40, a wszystkie nowe projekty lecą jako niedodane. Wydaje mi się, że tego typu zautomatyzowanie BL byłoby bardzo przydatne, gdyż obecna opcja działa tylko na nowo dodane do listy strony, a nie na istniejące już adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności