Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@anomus - na dlhelp (link w stopce każdej dodawarki) jest pokazane jak tworzyć bazy (Bazy prywatne->Tworzenie baz).

Co do podpowiedzi, miałem kilka zgłoszeń. Ale na większości kopii działa to bez zarzutu. Jeśli nie działa najlepiej podmienić jeszcze raz plik style.css.

@msurma - fakt, taka opcja byłaby przydatna. Ale nie zapisujemy do raportów daty, stąd w tym momencie jest to raczej niewykonalne. Raporty już zajmują naprawdę dużo miejsca przy 100 projektach. Na pewno jakimś rozwiązaniem na teraz jest po prostu okresowe czyszczenie raportów, albo choćby nieudanych prób. Wtedy można mieć nad tym nieco większą kontrolę. Nie wykluczam wprowadzenia dat do raportu i wykorzystywania ich między innymi w filtrowaniu do czarnej listy. Ale w tym momencie jeszcze niech zostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbigniew - jakie wyjaśnienie? :) Na razie jest to jeszcze betka, stąd problemy. U mnie działa, ale powinno u wszystkich. Dziś,najpóźniej jutro (dzisiaj net mi strasznie muli i czekam na reakcję dostawcy) będzie dostępna aktualizacja która problem z profilami powinna rozwiązać.

@Seo tekst - nie rozumiem co masz na myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w bazie 20 tysięcy kont wp, z czego tylko część blogów dodaje wpisy. Chciałbym teraz wyciągnąć z bazy dane z kont tych blogów gdzie ten wpis można zamieścić. Listę blogów działających dobrze mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4.0.9 jest automatyczne przenoszenie adresów na czarną listę po nieudanych dodaniach - można to wykorzystać do przesiania blogów, do których nie udaje się dodać wpisy (większość pewnie nie ma praw do publikacji artykułów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tylko minuty dzielą nas od aktualizacji do DonLinkage 4.0.9...

Aktualizacja poszła, jest dostępna po zalogowaniu się do panelu donlinkage.

Osoby, które wcześniej zdecydowały się zaktualizować do 4.0.9 proszę o przeczytanie informacji z maila (za kilka minut wyślę).

Co zostało zrobione:

- zakładanie profilów na forum punbb (wstawia adres strony i sygnaturkę)

- jest to pierwszy profil w DonLinkage, więc od razu oznaczam jako BETA.

Reklamacji z tego powodu nie uwzględniam Ale jest przetestowane i dość

fajnie chodzi... u mnie ;)

- wprowadzenie podlinkowania dla każdego typu obsługiwanego skryptu

katalogów/precli (nie działa z qlweb i seokami)

- automatyczne przenoszenie katalogów na czarną listę

- automatyczne przenoszenie niezaindeksowanych katalogów na czarną

listę

- integracja automatycznego podlinkowania raportów ze skryptem SpamKat

- dodanie obsługi antigate.com

- włączenie/wyłączenie decatpcherów dla pojedynczych projektów

- dodanie podglądu projektu dla seokatalogów

- generowanie podlinkowania przy podglądzie projektu

- obsługa domen idn (nie działa dla domen wprowadzonych wcześniej,

dotyczy modułu harvester, katali, linki)

- rozbudowanie modułu linki (edycja utworzonych list)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK! GOTOWE.

Warning: unlink(update_poprawka.php) [function.unlink]: No such file or directory in /home/xxxxxxx/domains/xxxxxxx.xxx/public_html/xyz/update.php on line 176

Tak ma być podczas wywołania update.php? Na wersje wcześniejszą, nie wygrywałem bety itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności