Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem jak Wam, ale mi coś dziwnie zaczęło dodawać po aktualizacji.

Jest napisane np, że dodało do 39 katalogów a w raporcie jest 5...

Zauważyłem coś jeszcze ciekawego. Obojętnie jaką grupe bym nie stworzył i do ktorej bym nie dodawał wpisów to i tak wszystko ląduje w innej grupie.

Poza tym linki w raporcie też stały się Wam 'aktywne', czyli że jest w nie możliwosc klikniecia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są jakieś problemy z DonLinkage proszę o informacje na mail z jak największą ilością szczegółów :)

Ogólnie ze skutecznością nie powinno być problemów, w tym temacie nic nie zostało zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji:

1. Podczas przenoszenia adresów z harvestu do bazy, nie przenosi się zupełnie nic.

2. Podczas detekcji nie wykrywa punbb, mimo że są to na miliard procent punbb.

Potwierdzam powyższe ale rada na chwile obecną jest taka że musisz kliknąć w buttona: "Skopiuj wszystko do wybranych baz" i wtedy przeniesie.

Również detekcja punbb chyba nie dziala zbyt dobrze, ponieważ z 1300 adresów jakie wrzuciłem wyłuskał system tylko 21 do których i tak nic nie dodał a na założonym koncie mailowym nie ma żadnej poczty związanej z próbą rejestracji

 

 

Fachowcy Blisco Ciebie https://blisco.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również detekcja punbb chyba nie dziala zbyt dobrze, ponieważ z 1300 adresów jakie wrzuciłem wyłuskał system tylko 21 do których i tak nic nie dodał a na założonym koncie mailowym nie ma żadnej poczty związanej z próbą rejestracji

U mnie w zakładce harvester do punBB nie było żadnych footprintów, dlatego dodałem swoje, skuteczność rozpoznawania, zależy też w sporej mierze od tego co wpiszesz w footprintach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Był błąd z raportowaniem webmini. Wystarczy pobrać paczkę (albo aktualizacyjną albo świeżą z tego adresu co zawsze) i podmienić plik webmini.php. Gdyby ktoś nie mógł znaleźć adresu proszę o info na mail.

przepraszam za problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności