Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Fora należy podawać adresy głównych stron (domena lub subdomena + ewentualny folder) najlepiej bez / na końcu (są jeszcze jakieś problemy gdy jest / na końcu).

Ogólnie jeśli coś nie działa proszę o info na mail, podanie że coś zdechło nic mi nie mówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@msurma - bez dostępu do ftp i mysql się nie obejdzie niestety :(

Żeby przenieść z harvestera do bazy prywatnej trzeba najpierw stworzyć bazę prywatną (jeśli nie istnieje), w typ przypadku prawdpodpobnie nie istnieje. Bazy tworzy się po środku tabeli w moduły>>katalogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do detectora proszę wrzucać adresy przycięte do domeny bądź katalogu (jeśli forum jest zainstalowane w katalogu). Jeśli będzie inny adres podany, to nie wykryje :(

Ogólnie aktualizacja dobrze chodzi, głównie to z forami jest jeszcze problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, bo sam składałem propozycję by włączać/wyłączać selektywnie decaptcher płatny(anigate,dbc) ale miałem na myśli rejestrację do pligg - tu chyba nie da sie tego włączyć przy wyłączeniu dla wordpressów na stałe? Bo wiadomo, ze w pliggach jest recaptcha a szkoda marnowac łamania jej równiez w wordpressach.

Chyba że jest idea by słać wszystkie captche z dodawania do decaptrcherów i jest to taka zmiana przyszłościowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rejestracji nie zastosowałem opcji wyłączania/włączania decaptcherów (jest opcja dla każdego projektu z osobna + globalne ustawienie). Trzeba by wyłączyć decaptcher przed uruchomieniem rejestracji.

Proxy są używane tylko te oznaczone jako OK - pozostałe w niczym nie przeszkadzają, nie trzeba ich usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności