Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już od ponad pół roku nie mam dostępu do bazydon. Chciałbym się od Was dowiedzieć ile obecnie jest w niej domen i czy opłaca się ponownie wejść do tego systemu?

Lubisz gry komputerowe? A do tego zupełnie za darmo? Jeżeli tak to wejdź na https://darmowe-gry.pl i zobacz darmowe gry.

Pobierz za darmo program do rozliczeń podatkowych za 2015 rok z pity2016ng.pl lub wybierz inny sprawdzony program ze strony: pity-program.pl PITy 2015 ips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka kiedy konkretnie możemy się spodziewać nowych skryptów w DLA?

Z przykrością muszę powiedzieć, że mój donek zaczyna się kurzyć. Uważam, że to naprawdę dobry soft i do tej pory był fajnie rozwijany ale jeśli nie będą dochodziły nowe skrypty to będzie się nadawał co najwyżej do lekkiego podlinkowania zaplecza...

szkoda, że nie zdecydowałeś się na wprowadzenie niewielkich opłat za aktualizacje wzbogacające soft o nowe skrypty, myslę, że wszystkim by to wyszło na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest 187 precli w bazadon.

DonLinkage jest ciągle rozwijany, rozwój to nie tylko nowe skrypty, to też moduły takie jak choćby czarna lista katalogów. Teraz męczę się z profilami i poprawkami do nowych rzeczy. Nie mogę cisnąć nowych skryptów jak jeszcze obecne funkcje nie są dopieszczone. Kolejna sprawa to support: codziennie jest robota przy supporcie.

Priorytetowo wygląda to tak:

1. Support - za żadne skarby nie można olewać klienta.

2. Poprawka niedziałających lub źle działających funkcji.

3. Wprowadzanie nowych skrytpów/funkcji.

Aktualnie pracuję nad pkt 1 i 2 :) W sumie pkt 3 był wprowadzony miesiąc temu. Nowe skrypty czekają w kolejce - a konkretnych terminów nie podam bo i tak nie dotrzymam. Są takie dni że nie opuszczam punktu 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jeśli można proszę o kotnakt na mail osoby które miały problem z

harvesterem i detectorem dla punbb oraz/lub przenoszeniem do bazy (pojedynczo) z harvestera.

U mnie te rzeczy działają i nie mam pojęcia w czym może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie :) Chodziło mi o przenoszenie z harvestra etc. Co do skuteczności detekcji już chyba znalazłem błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności