Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Coś mi sie pochrzaniło ostatnio z tym wordpress ;/

Panowie mam pytanie. Jeśli dodaje nowe linki do kolumny środkowej czyli wordpress do rejestracji a w dziale moduły-> rejestracja kont mam ODZNACZONE by dodawało je do prywatnej bazy to czy po rejestracji kont muszą one mi się pojawić potem w bazie wspólnej by stworzyć nowy projekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lixe chodzi mi o to, że :

1 - katalogi z harvester wordpress dodają się do tej kolumny - tak ? TAK

1png_nesrrnp.png

Aby dodać nowe linki do rejestracji wordpress które np mam to klikam na "dodaj nowe" i rejestracja tych konto odbywa sie automatycznie - tak ? TAK

2- odbywa sie rejestracja automatycznie ponieważ tutaj mam zaznaczone

2png_nesrrnh.png

włączoną rejestracje - tak ? TAK

3 - odznaczone mam tam, by nie dodawało do bazy prywatnej a do publicznej. Więc po zakończeniu rejestracji kont, napis " Ilośc zarejestrowanych wordpress: publiczne: ta zawartośc powinna się zmienić?, prywatne : 0

4 - i potem gdy np publiczne zmienią wartośc na : 3, to liczba 3 powinan pokazać się tutaj

3png_nesrrnx.png

by moc zacząć tworzyć nowy projekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli premium jest czynne to nie powinno przestać. Obecnie trochę grzebię przy premium (wymieniam 12 domen), ale nie powinno to mieć zbyt dużego wpływu na działanie.

Co do pozostałych problemów, a szczególnie rejestracji wordpress - wyjaśniło się wszystko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części się wyjaśniło. Po prostu nikt mi nie dał odpowiedzi na zasadnicze pytanie ( do którego sam doszedłem ) , że każdy adres www należy dodawac do środkowej kolumny, tam zachodzi rejestracja a ADRESY AUTOMATYCZNIE przenoszą się do bazy wspólnej lub prywatnej w zależności co zaznaczyliśmy :)

Ale oka mimo wszystko mam zerowe dodania do wordpress ( czy długość tekstu ma znaczenie ? ) . Jesli problem się nie wyjaśni będę dalej męczył CIe na meila:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności