Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Podmieniłem właśnie 12 katalogów w donpremium. Można skorzystać z przycisku "Aktualizuj" w module "Katalogi".

Aktualizacja bazy publicznej powinna być już w tym tygodniu. Nowe adresy mam zebrane, ale jeszcze trochę czasu zajmie mi oczyszczenie starej bazy z nieaktywnych katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kilka pytań:

1. Jak mam ustawić harvest skoro widnieje napis "Utwórz najpierw bazę prywatną dla tego skryptu!". A utworzyłem bazę prywatną dla Wordpress i WP Comment, czy dla każdego skryptu muszę utworzyć bazę prywatną ?

2. Jak podnieść skuteczność dodawanych wpisów na Wordpress, mam zarejestrowane 854 konta, a dodaje mi tylko 35-45 wpisów max. ?

3. Czy mając OCR odpalony w konfiguracji, w projekcie muszę dawać opcję:

Zewnętrzny Decaptcher: Wyłącz Dla Tego projektu ?

4. Jakiś wzór kategorii jeżeli chodzi o dodawanie ich w zakładce SEOKI, bo chciałbym jak największą skuteczność uzyskać.

Eloszka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczę projekt na bazę domyślną i premium - wszystko się wyjaśni. W bazie premium jest dużo adresów, ale wiadomo że dziennie nie będzie dochodziło ich kilkaset.

@Kimi2007 -

ad1. musi być utworzona baza prywatna skryptu, którego akurat przenosisz w harvesterze. Jeśli nie działa, a uważasz że powinno najlepiej napisz do mnie na mail i podeślij dostęp do dodawarki z informacją o przeniesienie których adresów Ci chodzi.

ad2. NA stronie dlhelp.i4a.pl jest wyjaśnione przygotowanie projektu.

ad3. Zależy czy chcesz wyłączyć, czy nie. Dotyczy to DBC i antigate

ad4. Musisz otworzyć kilka katalogów i przejrzeć kategorie pod kątem danej strony.

@msurma - napisz do mnie na mail. Podeślę pliczek, który sprawdzi, czy czasem nie ma jakichś problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, może ktoś coś wie

Don olewa moje ustawienie antigate, mimo, że w bazie zmienia się numerek ustawienia, w antigate nie mam zablokowanego ip, a skrypt leci wszystko po DBC zamiast antigate

edit: to w przypadku rejestracji, jak puściłem dodawanie to już używa tego co chce

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś będzie aktualizacja i przy rejestracji będzie brał antigate - był babol w kodzie.

Co do ilości dodań - coś tam u Ciebie musi być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy to u mnie.. w niedodanych same timeouty w kosmos 301 oraz 404, speed mam specjalnie wolno ustawiony żeby lepiej dodawał, baza jest padnięta i tyle, ale z chęcią porównać z kimś innym dodania bez premium :-)

@neox, możesz kilka cronów ustawić

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność się nie zmieniła, to katalogi padły w wielu przypadkach.

Aktualizacja DonLinkage + aktualizacja bazy już prawie gotowa. Ale żeby uniknąć na przyszłość tego typu żalów (:D) można uruchomić harvester katalogów (wystarczy dobre proxy) i katalogi zawsze świeże. Można też skorzystać z premium. Ewentualnie jakichś harvesterów typu scrapebox, Gscraper (w darmowej wersji wystarczy) + skorzystanie z modułu detekcji w DonLinkage.

Na 99% 3 tygodnie po zrobieniu aktualizacji bazy znów będzie marnie. Przypominam, że aktualizacje są w ofercie raz na 2-3 miesiące (oczywiście ze wskazaniem na 3). Od tej aktualizacji bazy będę zapisywał daty, bo robię te aktualizacje intuicyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności