Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Te proxy w premium niestety są dość kiepskie. Będę to inaczej rozwiązywał, bo teraz do wszystkich użytkowników lecą te same proxy. W efekcie bardzo szybko są banowane ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie skorzystajcie z cennych rad oki, tez miałem problem z harvestowaniem, kupiłem prywatne proxy, sciągnąłem Gscraper-darmowa wersja i w ciągu kilku minut mam 50k nowych, świeżych adresów

hmm a długo siedziałeś nad footprintami ? bo mało kiedy ktoś chce się pochwalić nimi aby zwiększyć skuteczność czy korzystasz ( ale dosłównie ) z jakiś podanych na stronie typu BHS blogspot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester w DonLinkage jest właśnie stworzony po to, żeby szukał na bieżąco katalogów świezych. Stare katalogi albo są już w donlinkage albo można je sharvestować czymś innym (choćby darmowym gscraperem). Tak samo do premium zbierane są adresy z ostatniej doby. Przez miesiąc trochę się tego nazbiera o ile harvester działa codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest aktualiacja DonLinkage 4.1.0:

[x] poprawki przy wprowadzaniu adresów do baz prywatnych

[x] seokatalog - rozszerzenie logów

[x] usuwanie captcha z folderu dla phpld i guestbook

[x] dodatkowe globalne usuwanie captcha i cookies (czyszczenie raz dziennie)

[x] rejestracja - naprawienie współpracy z antigate.com

[x] wyłączenie automatycznego przeliczania ilości udanych/nieudanych (Dostępne tylko po nacisnięciu ikonki odświeżającej)

[x] ważne poprawienie systemu cache

[x] naprawienie modulu backlink checker

[x] naprawienie kopiowania punbb z harvestera do bazy

[x] zabezpieczenie w panelu - sprawdzanie czy istnieją odpowiednie pliki/katalogi i czy mają odpowiednie chmody

[x] wycofanie obsługi PKSI

[x] poprawki

PunBB nadal jest w fazie BETA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do detekcji trzeba wrzucić:

guestbook1: do strony głównej księgi (tam gdzie widoczne są wpisy, zwykle adres kończy się guest_book.php)

guestbook2: dokładny adres do otwartego formularza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe uwagi :)

1. Nie wiem, czy ma to znaczenie dla harvestera, ale zauważyłem, że dodając pojedyńczo footy do harvesta w bazie są inaczej kodowane znaki niż dodając je masowo. Jak dodałem masowo foty do harvesta, to w bazie niestety pojawiło się dużo krzaków. Najlepiej dodawać je pojedyńczo ;)

2. Czy można by dodać do speed.php ilość rejestracji? Chciałbym zwiększyć ilość rejestracji np. do 15 przy jednym cronie :)

3. Jeżeli w dalszej części adresu url pojawi się potrójny znak podkreślenia "_" to detector rozpoznaje dalszą część adresu jako rodzaj skryptu. W następstwie detektor zacina się na tym adresie. Trzeba wchodzić do bazy i go usuwać.

Czy można by zwiększyć ilość podkreślników np. do 4 lub 5? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę kodowanie znaków przy harvesterze. Speed dla rejestracji wprowadzę, wydawało mi się że już to zrobiłem, ale nie. Do detektora wprowadzę jeszcze zabezpieczenie.

Co do phpLD - może jest wybrana zła baza prywatna? Najlepiej usunąć zadanie z harmonogramu, wybrać bazę w projekcie, zapisać projekt i wybrać ponownie harmonogram. Jeśli to nie pomaga proszę o kontakt na mail. W sobotę nie odpisywałem, więc jeśli mail był wysłany to będzie odpowiedź. Zaraz siadam do maili.

Edit. Był błąd w pliku phpld - nie ma siły żeby komukolwiek to poszło. Zaraz dorzucę plik do paczek aktualizacyjnych. Dziękuję za wskazanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo nie powinno się tak stać - w dziejach DonLinkage było w sumie kilka przypadków zniknięcia danych z bazy, ale były to raczej problemy po stronie serwera. Mi ostatnio też zniknęły wszystkie dane z bazy - a że dotyczyło to kilku baz mysql (nie tylko donlinkage), to jestem na 100% pewny że to nie donlinkage. W donku nie ma nigdzie komendy czyszczącej zawartość raportów. A może przypadkiem nacisnąłeś wyczyszczenie raprortów dla całej grupy? Jeśli masz tylko jedną grupę, to tak można wyczyścić całą tabelę raportów. W innym przypadku nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności