Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Baza zaktualizowana. Po przelogowaniu powinna być informacja z panelu. Od razu można też wywołać upbase.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza taka informacja gdy chce zobaczyć raport? I jak temu zaradzić, pokazuje że projekt jest dodawany ale nie widzę raportów.

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/****************/public_html/raport.php(5) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code:8) in /home/*****************/public_html/raport.php(5) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodatkowo przesuwa na czarną listę adresy które mu wprowadziłem (nieczynne adresy).

A jeśli źle zrozumiałem pytanie i chodzi Ci o dodawanie wpisów do katalogów, których wcześniej nie było, to tak. A jeśli samo nie ruszy trzeba mu wrzucić "Kontynuację dodawania". Najszybciej z grupy projektów.

Edit. Teraz dopiero doczytałem. Update ma wpływ tylko na bazę publiczną, baza prywatna nie jest tykana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem przy aktualizacji :

UWAGA!

WystÄpiĹy problemy ze strukturÄ katalogĂłw!

- Ustaw CHMOD 777 dla katalogu cookies. JeĹli katalog nie istnieje utwĂłrz go.

- Ustaw CHMOD 777 dla katalogu cookies/rej. JeĹli katalog nie istnieje utwĂłrz go.

- Ustaw CHMOD 777 dla katalogu cookies/rej/pligg. JeĹli katalog nie istnieje utwĂłrz go.

- Ustaw CHMOD 777 dla katalogu cookies/rej/wiki. JeĹli katalog nie istnieje utwĂłrz go.

- Ustaw CHMOD 777 dla katalogu cookies/rej/wp. JeĹli katalog nie istnieje utwĂłrz go.

z tego co widze nie mam w ogóle katalogu cookies ;/ może ktoś go podesłać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności