Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@msurma - proszę pobrać jeszcze raz plik paczkę z aktualizacją albo ten instalacyjny i podmienic plik phpld.php

@ravau - nie ma żadnych relacji pomiędzy priv a public

@wmp3 - wystarczy puste katalogi, tam zapisywane są ciasteczka

@san - wrzuciłem jeszcze raz. Po ponownym ściągnięciu powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, trzeba samemu sobie stworzyć, jest tylko punbb priv. Jest to jednak jeszcze wersja w fazie testów, nie działa jeszcze tak jak powinno. Na razie lepiej traktować to jako ciekawostkę, ale najbliższe dni powinny już przynieść zwiększenie skuteczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka chyba coś kombinował przy punbb, bo nagle dodaje jak szalony:)

Hm dobrze wiedzieć, ze jest jakas poprawa - bo ostanio ani jednego maila nie miałem - ale to beta, więc jeszcze czekamy na final release tego skryptu :) Przy okazji ile w bazie macie for phunbb? Z tego co sledziłem to chyba jedno z mniej popularnych for, albo musze zmienić footprint, bo bardzo mało ich mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem zrobiłem w końcu update DLA bo ponad miesiąc nie tykałem go, po aktualizacji dałem chmod 777 tam gdzie napisało zalogowałem się na 10-15 sec i wywaliło mi taki komunikat po którym nie moge nawet wejść do panelu , meliście podobną sytuacje albo chociaż domyślacie się co nakombinowałem ?

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Żeby nie było to siedziałem wcześniej przed tym updatem na DLA i było wszystko ok. Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności