Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@Joh4 - napisałem na mail :)

Co do bazydon - trzeba by pisać do każdego właściciela precli osobno, nie mam dostępu do precli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Podeślij na maila, dosć dużo tego dostaję, a danych w nigdzie nie zapisuję.

PS. Od tej wersji logi (kolumna logi) nie jest automatycznie odświeżana, trzeba używać ikonki odświeżającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz takie wartości w speed, dopóki Ci serwer wytrzymie i nie będziesz miał Internal Errorów :)

Ja kiedyś stopniowo zwiększałem obciążenie i sprawdzałem obciążenie serwka.

Defaultowe ustawienia speed-a nie odpowiadają Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze speedem jak z moim Palitem "dopóki wytrzymie " ( : no właśnie zawsze szybko wszystko śmigało ale po wczorajszym update strasznie zwolniło jak teraz obserwuje, dlatego będzie trzeba znowu coś majstrować a w finał będzie taki że Oka mi zablokuje maila ( :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jeszcze żadnego maila nie przyblokowałem :D Sama aktualizacja nie zmienia sposobu dodawania, jeśli jest wczytywany nowy speed.php - warto zwrócić na niego uwagę. Choć na następny raz prawdopodobnie przeniosę wartości speeda z pliku do bazy danych - wtedy przy aktualizacjach o nowe speedy nie będzie nadpisywało starych ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś aktualizuje listy i rejestruje itd ale jutro wieczorem puszcze na 5 i zobacze jak to mieli ( : ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa jak dam jeszcze raz tego samego crona od rejestracji i maila to też przyspieszy mi rejestrowanie i odbieranie ? a dodatek też sprawdzę dzięki ( ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda u Was rejestracja pligg

Jak nie podłączysz DBC albo antigate to będziesz miał bardzo mało zarejestrowanych pligg-ów. Bardzo dużo jest zabezpieczona rekapczą :) Dość mocno zżera kasy z kont tych serwisów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie: jak podłączyć ProxyMarket?

--

nieważne, już pobrało. Jednak w związku z tym ma inne pytanie: Adres API wkleiłem wczoraj popołudniu, a dopiero teraz mi pobrał proxy. Jak często (o danej godzinie?) pobierane są adresy przez API i czy można to jakoś ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności