Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najlepiej wywołać plik rejestracja.php w przeglądarce. Powinno się wtedy wyjaśnić. A jak się nie wyjaśni proszę o kontakt.

@rebuk - wystarczy ustawić częściej cron na plik cron_proxymarketapi.php np co 10 minut:

wszędzie gwiazdki *, a w polu minut */10
wget -q -O /dev/null https://adresstrony.pl/cron_proxymarketapi.php >/dev/null 2>&1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne dodatkowe zapytanie nie będzie potrzebne - jedynie kilkadziesiąt bajtów danych będzie wyciągniętych więcej z bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w nowej wersji pojawiło się przy rejestracji do katalogów max.numer rekordu. -> dzięki.

Przydało by się coś podobnego w harmonogramie.

Teraz jest: W TRAKCIE - id katalogu: 1444

A przydało by się: W TRAKCIE - id katalogu: 1444/2214

czy coś podobnego, co by dawało obraz tego, ile zostało. Dało by się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem zrobiłem w końcu update DLA bo ponad miesiąc nie tykałem go, po aktualizacji dałem chmod 777 tam gdzie napisało zalogowałem się na 10-15 sec i wywaliło mi taki komunikat po którym nie moge nawet wejść do panelu , meliście podobną sytuacje albo chociaż domyślacie się co nakombinowałem ?

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Żeby nie było to siedziałem wcześniej przed tym updatem na DLA i było wszystko ok. Z góry dzięki za info

Oka, mam ten sam problem co Jon4... co na to poradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku musiałem nadać chmod cg-binowi albo samo coś się zmieniło po updjecie a nie powinno się tego robić więc napisałem po radzie Oki do Hekko a Panowie szybko się tym zajęli i po błędzie. Sprawdź czy to nie o to chodzi i napisz do serwerowni o problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuwar właśnie chodzi o to że nic tam się nie powinno zmieniać więc jeżeli sam coś zmieniałeś albo samo coś się zmieniło to najlepiej zrób tak jak ja : kontakt z serwerownia wklej im komunikat oni przywrócą coś z tym cgbinem i problem zniknie. Nie wiem na czym masz DLA postawionego ale w Hekko zrobili to w kilka minut więc zamiast kombinować bo to i tak nic nie da zgłoś to im i masz wtedy spokojną niedziele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a trochę z innej beczki nie wiecie czemu dopiero za 7-8 razem powtarzając dodawanie projektu otrzymuje większą ilość dodań np do webmini i easydir ? startowało od 90-100 po którymś tam razem jest już prawie 190. Chodzi o długość tekstu ? jak można doprowadzić do sytuacji że za 2 razem jest maks dodań .

edit-- napisalem maila do hekko, oby pomoglo ;)

Mi pomogło kilka minut od odpowiedzi także GL ( :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety support HEKKO w niedziele nie pracuje.

czyli nie ma innego sposobu na odblokowanie Donka jak tylko ich reakcja?

innego nie znam czyli z samego rańca pisz do hekko...:/

Coś kiedyś Autor programu pisał ze wprowadzi skrypt Drupal jak idom prace w tym kierunku.

Hah tessszzz ystm ciekaf czy IDOM czy nie IDOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie drupal + article ms. Tak na 15 wrzesień będzie to gotowe (wliczone 5 dni obsuwy, więc powinno wystarczyć ;)). Jeszcze chciałbym zdążyć z buddypress, ale to już zależy od tego jak mocno mnie będziecie zalewać na @support ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności