Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety z aktualizacją o drupal trzeba będzie troszkę dłużej poczekać, jest dość dużo najróżniejszych zabezpieczeń. Ale w tym tygodniu powinno się udać z aktualizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest zależne od bazy i ustawień projektu. Jeśli masz jakieś podejrzenia co do konkretnego adresu (powinno dodać, a nie dodaje), to podeślij mi na mail. Zobaczę co jest nie tak.

Czy działa ocrdl - włącz walidację (w zakładce konfiguracji), a później sprawdź w katalogach validornot (w poszczególnych katalogach ocra).

PS. Siedzę aktualnie nad drupalem - ale się wkopałem :D Tyle nerwów dawno nie straciłem, ale jestem bliżej końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może autor dopisałby mały skrypcik, który "klikał by" w przycisk "Skopiuj wszystko do wybranych baz" w oknie harvestera? można by go uruchamiać raz na dobę w cronie i nasz automat zautomatyzowałby się jeszcze bardziej. :)). To chyba nie dużo roboty jest.

Gdyby się jeszcze proxy same dodawały, to już wogóle można by do donka nie zaglądać, tylko cieszyć się patrząc na linki w ahrefs.

No i odpadło by autorowi dopieszczanie panelu, bo skoro by tam nikt nie zaglądał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie zadowolonych użytkownikow DLA jako nowy uzytkownik programu mam do was pytanko bo dopiero robie sobie listy priv narazie mam ok.

300 dodań do WP z ponad 3000 na ile moge liczyć ?

60 dodań wiki z300 ciężko mi sie rejstrują pomimo że mam OCRdl i DBC

Pliig jest sporo ale cieniutkie mały PR

Narazie tyle może jakieś sugestie podpowiedzi dla nowego uzytkownika DLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dopisałem do listy zarówno automatyczne przenoszenie jak i wyszukiwanie proxy.

PS. Dzisiaj caly dzień byłem bez neta :( Dopiero przed momentem mnie podłączyli. Stąd nie odpisałem dzisiaj na ani jednego maila. Zaraz z rana to nadrobię. Dziś już raczej odpada. Z góry przepraszam za niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości. Ogólnie przebudowana będzie rejestracja dla potrzeb większej ilości skryptów (właśnie mam rozbebeszoną rejestrację). Będzie możliwość ustalenia speeda, ale nie dodatkowe crony.

Jeśli chcesz bardzo szybko przejść przez rejestrację, to najlepszą metodą jest wywołanie rejestracja.php w przeglądarce z automatycznym odświeżaniem co minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności