Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma możliwości. Ogólnie przebudowana będzie rejestracja dla potrzeb większej ilości skryptów (właśnie mam rozbebeszoną rejestrację). Będzie możliwość ustalenia speeda, ale nie dodatkowe crony.

Jeżeli chciałbym podwoić prędkość działania a w speed jest ustawione na 10 to albo bym dał na 20 albo zostawił na 10 tylko odpalił drugiego crona, tylko jaka jest różnica w zwiększaniu speed a dokładaniem kolejnych cronów?

Jeśli chcesz bardzo szybko przejść przez rejestrację, to najlepszą metodą jest wywołanie rejestracja.php w przeglądarce z automatycznym odświeżaniem co minutę.

Ja mam crona ustawionego co minutę, to dodatkowe wywołanie tego samego pliku też co minutę przyniesie jakiś efekt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Do rejestracji nie dokładaj crona, bo każdy kolejny cron będzie i tak brał te same adresy. Dopiero po przeładowaniu można wywołać cron. Efekt najszybszej rejestracji otrzymasz tak, jak to napisał wyżej @automatyk z tym, że ustaw odświeżanie co sekundę (jest to czas liczony po całkoitym przeładowaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę proxy oznaczane jest jako ban gdy się potknie + testowanie. Ale nie jestem pewny. Jutro z rana zerknę w kod, dziś nie jestem wykończony :) Trzeba było urodzinki świętować ;)

No właśnie - nie odpisałem dzisiaj na żadnego maila - z rana zabieram się do roboty, miałem też kilka telefonów więc oddzwonię też rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie jeszcze sprawdzanie proxy przez cron_proxychecker.php. Wszystko zależy od jakości wprowadzonych proxy. Jeśli 99% z nich nie działa, to wiele nie posprawdza :)

PS. jeśli harvester napotka na nieczynne proxy oznacza go od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki znacznik umieszczacie po 200 znakach w preclach wp czy taki <!--more-->

Dokładnie tak. Znacznik: <!--more-->

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności