Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@okazwłoka

da radę zrobić cron, który będzie czyścił listę proxy ze zbanowanych, bo przez to że zbanowane pozostają u mnie na liście serwer nie wyrabia, a mam zewnętrzne api do sprawdzania i dawania dobrych proxy co 3 minuty.

Chyba ze do linka trzeba by dopisac jakąś funkcję i odpalić w cronjobs. :nauka:

Eloszka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W donlinku jest opcja czyszczenia niedziałających proxy raz na dobę. W pliku config trzeba ustawić zmienną $del_banproxy na 1. Jeśli chcesz czyścić częściej wywołaj z crona plik php:

<?php
include 'config.php';
connection();
mysql_query ( "delete from proxy where ban=1");
?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to naprawione, bo rzeczywiście jest z tym problem :(

Już dzisiaj wracam całymi siłami przerobowymi na DonLinkage, w ostatnich dniach byłem dość mocno zajęty wprowadzaniem nowego produktu, dziś już go kończę wprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OKA, może byś byś wypuścił malutkie php do crona, które "klika" w [K] i po problemie. Raz dziennie by się odpaliło z automatu i po ptokach. A miało by to równiez tą zaletę, że można by nie odpalić i w ten sposób wstrzymać dodawania, bo takiej opcji w donku nie ma. Chyba jest to lepsze rozwiązanie, niż automatyczne ponawianie zaszyte w programie bez możliwości wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor cały czas jest. Jeszcze troszeczkę czasu potrzebuję. Niestety wprowadzenie DonPostera zajęło mi więcej czasu niż myślałem. W tym momencie jestem skupiony na DonLinkage. Jak już wszystko będzie ładnie chodziło z nowymi skryptami od razu wejdzie aktualizacja.

Będzie też kilka rozwiązań przeniesionych z DonPostera, jeśli tam się sprawdzą : głównie chodzi o w pełni automatyczną aktualizację skryptu oraz postać harmonogramu (dodany jako nowy). Ale to jeszcze kwestia kilku tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności