Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czepiam się na siłę... i dalszych kilka zdań sobie podaruję ;)

Ale fajnie jakby była możliwość wstrzymania sprawdzania pozycji dla konkretnych domen, bo obecnie nie ma możliwości i trzeba kasować wszytko

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moduł monitoringu ma dość niski priorytet jeśli chodzi o tego typu dodatkowe funkcje. Jeśli tylko czas poozwoli i nie będzie nic innego do zrobienia, nie ma problemu.

Co do aktualizacji: już na poniedziałek, wtorek powinno być wszystko gotowe - nie wyobrażam sobie, żeby już w następnym tygodniu nie zdążyć z aktualizacją. Głównie będzie to obsługa drupal + rzeczy o których pisaliśmy w tym temacie.

Następnie będę chciał też wprowadzć full atuomatyczną aktualizację + całkiem nowy harmonogram.

Pójdzie też całkiem do przebudowy moduł katalogów. Będzie można wprowadzać takie same adresy do różnych baz prywatnych (będzie do wyboru opcja "omijaj te, które już istnieją") + możliwość wybierania do harmonogramu różnych baz prywatnych w obrębie jednego skryptu. Czyli np. projekt1 będzie mógł być jednocześnie dodawany do prywatnych wordpress 1 i do prywatnych wordpress 2. Tym samym zniknie z projektów (wprowadzanie, edycja) ostatnia zakładka baz prywatnych. Pociąga to dalsze skutki i konieczność przebudowania np. modułu "grup projektów".

Jest co robić :)

PS. Oczywiście aktualizacje są darmowe, a raczej opłacone już przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, została mi tylko do przygotowania paczka aktualizacyjna, u mnie już wszystko śmiga. Także dziś można się spodziewać aktualizacji do wersji 4.1.1:

[x] naprawienie dodawania do phpld

[x] rejestracja i dodawanie wpisów do drupal

[x] rejestracja i dodawanie wpisó do articlems

[x] dodanie możliwości usuwania pobranych maili ze skrzynki

[x] usprawnienie sposobu rejestracji (do pobierania maili nie jest już wymagane włączenie rejestracji do wordpress)

[x] jednoczesna rejestracja i odbieranie maili rejestracyjnych

[x] poprawione informacje o stanie rejestracji

[x] poprawka wordpress zwiększająca skutecznośc dodań

[x] do generatora tekstów dodana informacja o ew. problemie z proxy

[x] przycisk wstawiania linków w projektach

[x] poprawiony detektor i harvester

[x] ilości katalogów - naprawienie zliczania z uwzględnieniem czarnej listy

[x] poprawienie prędkości dla wordpress priv (przy ponawianiu brało prędkość wordpress publicznych)

[x] aktywne linki do katalogów w module "katalogi"

[x] Potwierdzenie wyczyszczenia z harvestera

[x] czarna lista - pomijanie adresów przeznaczonych do rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem tego zrobić, będzie już na następny raz.

PS. Właśnie wysyłam informacje o aktualizacji. WAŻNE, żeby przeczytać mail, bo bez tego DonLinkage możę się zablokować. Chodzi o wersję loadera i sposób transferu plików.

PS2. Aktualizacja poszła. Odetchnąłem :)

PS3. Aktualizacja ta nie będzie widoczna dla osób mających starszą wersję niż 4.1.0 - najpierw trzeba zrobić aktualizację do 4.1.0. A od następnej wersji będzie już full automat aktualizujący skrypt :)

PS4. Gdyby ktoś nie dostał maila (kilka odbiło jak zwykle) to proszę się zgłosić jakoś np. przez forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upbase.php służy do aktualizowania baz katalogów.

Po wylogowaniu się i zalogowaniu powinieneś otrzymać w panelu info o aktualizacji z linkiem do paczki. Ściągasz go, wypakowujesz na serwer (podmienisz pliki), wywołujesz update.php (jest w tej paczce) i gotowe.

O KURKA: zapomniałem napisać, że trzeba wywołać update.php. Znowu będę zalany emailami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od następnej wersji będzie już full automat aktualizujący skrypt

Szkoda - wolę ręcznie nadpisywać pliki, bo niektóre zmieniłem na swoje potrzeby - np. synonimy.

Po przeczytaniu maila już widzę, że automatyczne updaty są lepsze, najwyżej nadpiszę sobie pliczek,

poza tym dzięki wielkie za aktualkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upbase.php służy do aktualizowania baz katalogów.

Po wylogowaniu się i zalogowaniu powinieneś otrzymać w panelu info o aktualizacji z linkiem do paczki. Ściągasz go, wypakowujesz na serwer (podmienisz pliki), wywołujesz update.php (jest w tej paczce) i gotowe.

O KURKA: zapomniałem napisać, że trzeba wywołać update.php. Znowu będę zalany emailami :D

eee tam wiele osób już przyzwyczaiło się żeby szukać update.php :)

PS. u mnie przy próbie pobrania ze Źródło 1 pokazuje nic tam nie ma ;) Z drugiego elegancko się pobiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności