Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że w speed.php nie ma zmiennej $speed_pk - dotyczy pksi, natomiast w linii pksi jest $speed_wpcomment.

Nie ma już pksi?

Aha - ilość rejestracji też miała być ustawiana w tym pliku?

Czy wprowadziłeś już to, czy coś dodać do speed jakiś parametr? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

PKSI nie obsługuje DonLinkage - ale powinno się to jeszcze zmienić. Ilość rejestracji nie dawałem bo to dość niebezpieczne z tego względu, zę teraz cron rejestracji jednocześnie rejestruje i odbiera maile. Ale dam możliwość ustawień speeda dla rejestracji za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma :) Będzie nowy harmonogram i tam będzie można to łatwo zrobić.

To czekam z niecierpliwością :)

Czy Donlinkage ma już opcję wyłączenia „ilości dodanych / niedodanych” by przyspieszyć działanie panelu?

Z tego co pamiętam "Dodania" działają tylko po ręcznym odświeżeniu już od wcześniejszej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jutro wrzucić, mam gdzieś na dysku zapisaną bazę na której testowałem rejestracje. Ale teraz nie chce mi się już szukać. Do południa wrzucę, będzie do zaktualizowania standardowo przez przycisk aktualizacji bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę to. Może coś pominąłem. Albo spróbuj jeszcze raz wrzucić plik cron_detector.php.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem z zainstalowaniem aktualizacji po zastosowaniu się do wszystkich wytycznych dostaje dziwny komunikat który wygląda tak

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so) is not within the allowed path(s): (/home/program/:/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/program/domains/program.cal24.pl/public_html/index.php on line 2 Site error: the file /home/program/domains/nazwamojejdomeny.pl/public_html/index.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

Dodam tylko że firma hostingowa robiła mi aktualizacje ionCube do 4.4.4, pliki skopiowane w trybie binarnym wywołany update.php też nic nie daje wyskakuje ten sam komunikat

Macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga poradziłem sobie z tym problem powyżej :jupi: Napiszę jak to zrobiłem może komuś się pryda. Jeśli administartor hostingu zrobił aktualizacje ionCube i pojawia nam się komunikat jak powyżej który wkleiłem to należy zalogować się do panelu directadmin i w opcjach zaawansowanych - ustawienia php należy zapisać ustawienia od początku i wówczas wszystko śmiga jak należy. Najprawdopodobnie po aktualizacji loadera nie odświeżył się plik info.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postaram się wrzucić aktualizację z poprawką detektora + w końcu automatyczny update. Będzie można wtedy trochę poszaleć z szybkim usuwaniem useter i wprowadzaniem nowych funkcjonalności :)

PS. Ma ktoś może wersję 4.1.0 w paczce? Jeśli tak prosiłbym o przesłanie mi na mail :) Jednemu z użytkowników jest potrzebna, a ja nadpisałem stare pliki. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po update wystepuje taki błąd:

Fatal error:

The encoded file /home/kimi2001/domains/skyleem.com/public_html/donlink/page.php is corrupt. in Unknown on line 0

IonCube Lodader v 4.4.4

PHP 5.3.25

Jak to naprawić ?

P.S Mam paczkę update409to410.rar jak byś potrzebował :)

Eloszka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności