Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oki :) - odkupiłem sobie licencję plus hosting od innego ex-użytkownika. Po pierwszym projekcie kilka pytań:

1. Jak radzicie sobie opisami do katalogów? Wiadomo, że długość 400-500 znaków nie jest uniwersalna. Podwójne zagnieżdżanie synonimów, w celu uzyskania kilku opisów (również zsynonimizowanych) nie załatwia sprawy, bo soft i tak będzie wybierał je losowo i nie dopasuje do danego skryptu katalogu... Pole do katalogów jest tylko jedno - czy autor nie pomyśli o kilku polach pod adekwatne skrypty? Np. phpLD i freeglobes najlepiej wg mnie przyjmują opisy do 250 znaków (przy czym phpLD angielskie). Pewno, że można robić 2-3 projekty z konkretnymi opisami i puszczać ja na konkretne skrypty, ale czy to ma sens przy automatyzacji podlinkowania?

2. Czy artykuły do "wiki" pobierane są tak, jak do WP z zakładki "Precle"?

Czy ktoś podzieliłby się opinią w sprawie możliwie najlepszego ustawienia projektu i opisów? Jeśli nie na "biało" to chociaż na PRV? Mogę się zrewanżować własnym tutorialem ustawiania OF na przykład lub jakimiś bazami skryptów... Wydaje mi się, że jest to sprawa kluczowa - OF właśnie (z którego chyba w końcu zrezygnuję) daje większe możliwości ustawiania opisów - sprawdziłem dwa praktycznie identyczne projekty na takiej samej bazie prywatnej i muszę stwierdzić że różnice są zasadnicze na niekorzyść DLA - tu ok. 650 dodań na standardowych ustawieniach a w OF ok. 1400. Oczywiście również w DLA używam prywatnych proxy z buyproxies do postowania, OCR-a do DLA plus podpięte DBC.

Na plus: DLA nie ustępuję dużo szybkością OF (DLA na zwykłym sharedzie a OF na "podbitych" parametrach na Hexcomie). Również rejestracja Wordpressów i jej szybkość miło zaskakuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłem z Zakopanego. Głośno było jak nigdy :D

Większa aktualizacja na razie się nie szykuje, ale będzie wysyłanie wpisów emailem (w tym mc powinno się jeszcze udać) + kilka poprawek w skuteczności obecnych.

@seogreen - https://dlhelp.i4a.pl/ - tutaj masz w części "Opis obsługiwanych skryptów => Opis skryptów" mniej więcej opisane skrypty (konfiguracja projektu).

Jeśli chcesz, możesz podesłać listę adresów, do których DonLinkage powinien dodać, a nie dodaje. Zawsze gdy otrzymuję takie adresy przerabiam moduły dodające tak, by do nich dodawało.

PS. Sprawdź w logach przyczynę błędów (dlhelo.i4a.pl -> "Pierwszy projekt"=>"Sprawdzenie logów"), bo moze to być na przykład zła długość opisu, tytułu, tagów etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKA, skoro jak napisałeś nie planujesz na razie większego upgradu, to rozumiem, że leżysz, browarek i oczekujesz na sugestie ;)))

To może być poprawił w tym nadmiarze wolnego czasu pokazywanie ilości zarejestrowanych/niezarejestrowanych katalogów w "Rejestracji kont", bo wyznać się na tym nie można. I jeszcze to automatyczne kopiowanie i kasowanie znalezionych katalogów z Harvestera. Byłby już pełny automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję kilka poprawek, w tym między innymi te informacje o rejestracjach. W sumie kilka rzeczy mam już poprawionych.

Automatyczne kopiowanie też będzie zrobione (jeszcze nie ruszałem).

Ogólnie myślę nad całkiem nowym panelem donlinkage i pewnie coś z tego w końcu wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się - wprowadzę. Będzie tak jak do tej pory zbiorze pole + pole dla każdego skryptu. Jeśli nie zostanie wypełnione pole dla konkretnego skryptu, będzie próbował wziąć ze zbiorczego pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ok. Decyzja już jest :) Updatu można się spodziewać początkiem tygodnia (jeśli nic poważniejszego w tym czasie mi nie wypadnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się zrobić opcję odświeżania logów tylko jednego projektu w zakładce grupy projektów? Gdy mam w grupie 50 projektów i potrzebuję odświeżyć jeden kilka razy, to strasznie z tym długo schodzi.

Podobnie możliwość odświeżenia logów tylko jednego skryptu w podstronie logów konkretnego projektu (po kliknięciu w liczbę dodań udanych/nieudanych). Jeżeli dodaję tylko do jednego skryptu w danym projekcie, niepotrzebnie "mieli" wszystkie dane.

Brakuje też opcji powrotu na podstronę grupy projektu z podstrony harmonogramu (przycisk [HAR]). Drobiazg, ale trzeba albo się przeklikać od początku z Projekty, albo odświeżać stronę po 'wstecz'. :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności