Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

OCR ma mniej więcej skuteczność tak jak napisałem na stronie i4a.pl/ocrdl.php

W sumie OCRdl jest przystosowany do obrazków które często występują w obsługiwanych przez DonLinkage skryptach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jezyk403

Jaka jest skuteczność z/bez OCR? To zależy od baz jakie zrobisz.

Jednak ja kiedyś kupiłem z OCR i na Twoim miejscu polecam ten dodatek. Zawsze to większa szansa na dodania. :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punbb tak jak napisał @lixe - działa na tych z typowymi zabezpieczeniami.

drupal, pligg też działa - podeślij do mnie na mail info z dostępem do dodawarki - może jest u Ciebie jakiś nietypowy błąd albo robisz jakiś błąd w sztuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko czy można jakoś przyspieszyć dodawanie mam tak że czasem pisze np wordpress (dodało 1 / 20) i stoi tak godzine

dodam że do wczoraj miałem jedną wywoływanie cron cron.php od wczoraj zmieniłem na cron_nr=1 ,cron_nr=2, cron_nr=1 tak jak to w instrukcji pisze ale nie widze różnicy dalej ślimaczy. Chyba że przez rejestracje bo cały czas mi rejestruje? Sam nie wiem serwer ok nie przeciążony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morelo - czy dodajesz do precli, katalogów z użyciem proxy? Wątpię, żeby to była wina proxy, bo w raportach miałbyś informacje o timeoutach, nie ślimaczyłoby - po prostu skuteczność byłaby kiepska.

Podaj mi na mail zrzut ekranu z Twoich ustawień zadań cron - może tam jest jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności