Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście aktualizacje DonLinkage są darmowe. Nie ma się co spodziewać płatnej aktualizacji.

Planuję też w najbliższym czasie poszerzenie opcji premium - przede wszystkim obsługę większej ilości prywatnych katalogów na unikalnych skryptach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Będzie będzie. Uznałem przebudowanie systemu za priorytet. Przenoszenie katalogów pojawi się od razu z v5.

Pukajcie, a będzie wam otworzone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie ma magicznych miejscówek. Mogę zaoferować i oferuję w premium trochę miejsca na linki, a będzie tego więcej. No ale wiadomo - premium kosztuje.

Jeśli są propozycje dodawania/profilów do jakichś skryptów - można tu zaproponować lub na pw - no problem. Osobiście mam małą listę skryptów do wprowadzenia, będę wprowadzane gdy pojawi się v5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy większa ilość katów prywatnych jak donpremium ( : tu 100 tam 100 i coś można uzbierać. Bo coraz mniej tego, jednym zależy na jakości, ale to już chyba ciężko na publikach innym ( w tym ja ) na ilośći i jako takiej "jakości".Tak czy siak ekstra że donek idzie do przodu ( :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mindryl a jaki to skrypt unikatowy, którego żaden inny program nie ma>?

Masz odpowiedź zaraz po pytaniu. Liczysz na konkretną listę? Tego akurat nikt Ci nie da.

Oczywiście nie ma magicznych miejscówek.

Oj mylisz się i to bardzo.

A co ciekawe są dostępne w istniejących dodawarkach :) :) :)

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


okazwłoka, on 27 Feb 2014 - 20:44, said:
Oczywiście nie ma magicznych miejscówek.

Oj mylisz się i to bardzo.
A co ciekawe są dostępne w istniejących dodawarkach

Ale jedno wyklucza drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz przestałem wierzyć w bajki o mikołaju, więc nie liczę na żadne wasze magiczne, unikatowe, jedyne na świecie listy, które wyszukujecie latami:), po prostu zapytałem o unikatowy skrypt, którego ponoć nie ma w innych programach. Nie trzeba robić z tego wielkiej afery, a odpowiedzieć rzeczowo, a jak się nie chce lub tworzy sensacje 21 wieku to chyba lepiej nie odpisywać, bo odpowiedź to żadna nie była.

Ja też nie wierzę w magiczne, ale unikatowe owszem :)

Odpowiadać bardziej rzeczowo to jak strzelić sobie samemu w stopę. Zrozum, że jak podałbym tu jakiś skrypt, to jutro mogę go sobie w "w buty" włożyć.

Mogę jedynie podpowiedzieć, gdzie szukać ale samem palić sobie miejscówki. Wybacz :)

M

Ale jedno wyklucza drugie.

Nie do końca :)

To, że tam są nie oznacza, że są dobrze/skutecznie obsługiwane.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tu zgoda. Myślałem, że masz na myśli same skrypty.

Modyfikacje silników dodających to podstawa. W v5 bęfę miał lepsze możliwości modyfikacji i dostosowania obsługi konkretnych skryptów pod modyfikacji - właśnie dlatego będzie ta aktualizacja :)

Jeśli ktoś sam potrafi dłubać - może postawić np. na DonPoster i osiągać bardzo dobre skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności