Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info .... ale to jakiś problem? ;-)

ktoś wie co z tymi timeout?

Aktualny projek z dziś :

137 / 11103

masakra :(

wydaje mi sie iż to się zaczęło jak włączyłem premium.

chciałbym kupić ale ... jak na razie to straty nie zysk ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale to jakiś problem?

Teraz wejdź w konfiguracje i ustaw "Dla wyświetlania raportów logowanie jest wymagane". Twoje raporty są widoczne bez logowania, więc każdy może sobie podejrzeć co dodajesz i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX ;-)

Takie coś domyślnie powinno być OFF ;-)

kurcze 5 różnych IP przeglądało moje raporty, plus jedna troche więcej grzebała ... dodanie nowego np.. :>

a jedna napisała iż mam błąd ... THX

W każdym razie całkiem wyciąłem wejście do skryptu.

Dziękuję i pozdrawiam

ps. Ustawiłem sobie 9 serwerów PROXY do których wejście mam tylko ja.

Jak myślicie starczy czy więcej ich postawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pomoże w pomocy w moim problemie z timeout to znalazłem coś ciekawego.

PHP Warning: unlink(a.txt): No such file or directory in /var/www/ponow.php on line 0,

PHP Warning: unlink(a.txt): No such file or directory in /var/www/dodponow.php on line 0

oczywiście pliki istnieją

Jeśli to pomoże w pomocy w moim problemie z timeout to znalazłem coś ciekawego.

Uruchamiając tcpdump na porcie 80 i 8080 jest cisza ... czyli wniosek iż skrypt z jakiegoś powodu nie nawiązuje połączeń z zdalnymi hostami. Dlatego też twierdzi że otrzymuje timeout.

Kolejna ciekawostka ...

PHP Warning: unlink(a.txt): No such file or directory in /var/www/ponow.php on line 0,

PHP Warning: unlink(a.txt): No such file or directory in /var/www/dodponow.php on line 0

oczywiście pliki istnieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jeszcze pytanie o proxy te z premium na ile one są skuteczne? np mam projekt 1076/17640 czy to aby normalne? tyle nie udanych? wiem że na poprawność dodania wpisu może składać sie wiele czynników no ale gdybym zakupił np w proxymarket proxy to poleprzyło by statystyki dodań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amon - te logi błędów - wyłącz logowanie błędów i będzie po sprawie ;) Żadnej biblioteki nie brakuje. Po prostu nie zawsze skrypt sprawdza, czy dany plik zmienna istnieje i stąd te logi. warningami przy unlink się nie przejmuj - tu też nie zawsze jest sprawdzane przy próbie usunięcia pliku czy on istnieje.

Timeouty masz prawdopodobnie ze względu na włączenie dodawania przez proxy które nie działają albo działają tak, że płakać się chce. Innej opcji nie widzę. Korzystaj dla dodawania tylko z prywatnych proxy albo bez proxy.

@morelo - proxy z premium jedynie do google się nadają. Do dodawania nie. Zakup publicznych proxy może zwiększyć skuteczność, ale też zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kurcze ale pisałem już to są moje proxy na moich serwerach ... TYLKO ja tam jestem i są to mocne maszyny ....

gdy podpinam się do nich "ręcznie" śmiga aż miło. No ale OK zaraz jeszcze raz sprawdzę każde proxy osobno.

Czy timeout to przekroczony czas połączenia do hosta na etapie SYN - ACK ?

Czy oczekiwanie juz na plik?

Co do błędów ... OK. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc TimeOuty to proxy, postawiłem kilka serwerów proxy.

Łącząc się z nimi samodzielnie działały OK, ale jak don zaczął walic z artrerii to sie im zasoby kończyły.

Trochę tuningu w konfiguracji tinyproxy i śmiga aż miło!

Więc odwołuje alarm w temacie TimeOut.

Ponawiam pytanie:

Mam kupiony moduł OCR, czy w przypadku gdy w projekcie zaznaczone jest kożystaj z zew. Decaptcher to ten moduł jest aktywny?

to znaczy też działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką opcję wybrałeś opcję dla Decaptchera, są opisane:

1 - wyłączone

2 - włącz DeathByCaptcha tylko dla recaptcha

3 - włącz DeatByCaptcha do odczytywania wszystkich rodzajów captcha (wyłącza pozostałe)

Pozostałe - czyli OCRdl i CaptchaSniper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności