Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@Andrzej103, to iż nie każdy się zna czy potrafi to nie znaczy że wszyscy.

Może komuś przyda się to co napisałem. To forum powinno mieć na celu wzajemną pomoc w kwestiach związanych ze skryptem.

Więc chyba nie wyłamałem się z reguł :P ( przynajmniej za bardzo )

Ja na pozycjonowaniu nie znam się, staram się zgłębić temat. Jednakże znam się na serwerach,sieciach itp. ... chyba wymiana wiedzy i doświadczeń zawsze jest wskazana :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Semi do DonLinkAge się nie nadaje, u mnie skuteczność drastycznie spadała.


semi to zło, wykup pakiet dedicated z buyproxy 5 sztuk za 10$

Właśnie te proxy miałem niedawno jeszcze kupione, 5 sztuk w zupełności wystarczy ale skuteczność też jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artmasta reaktywowana ;)

Jeszcze troszkę zajmie mi przygotowanie v5 - w ostatnich dniach mocno mnie zasypaliście emailami - ale to tylko jeden z powodów opóźnienia :D Jest ważny osobisty no i standardowo ten wynikający z loginu na PiO.

Ale już do tygodnia na 95% będzie przekazana v5 - choć początkowo będzie to w wersji beta ze względu na całkiem nowy system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszeczkę cierpliwości, raczej te 5% przeważyło na następny tydzień.

PS. Przeglądnąłem katalogi premium i trochę się przeraziłem - będę usuwał śmieci i wpisy, które są dodawane więcej niż raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze pytam, ale przekopac sie przez ponad 300 stron tematu bedzie ciezko...

a pytanie mam jedno. Otoz dawno juz nie korzystalem z DLA, wczesniej uzywalem hostingu na Hekko i linuxpl ale mialem sporo projektow.

Teraz chcialbym odpalic mala ilosc projektow i szukam jakiegos taniego serwera tylko pod Donka.

Moglby ktos cos polecic? Z góry dzieki. Może być na PW zeby nie zasmiecac tematu. Badz tu jesli komus taka wiedza sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie będzie - przynajmniej tak szacuję ;)

Co do captcha, będą takie opcje:

Wysyłaj captcha najpierw do: [Lista z ocrami]
W drugiej kolejności (w przypadku niepowodzenia) do: [Lista z ocrami]
Ostatecznie (w przypadku niepowodzenia) wysyłaj do: [Lista z ocrami]

reCaptcha wysyłaj od razu do:: [Lista z ocrami]
W przypadku niepowodzenia reCaptcha wysyłaj do:: [Lista z ocrami]

W każdej opcji będzie można wybrać dowolny ocr. Gdy jeden zostanie wybrany 2 albo 3 razy, to wtedy będzie to traktowane jako ponawianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka a myślisz nad odświeżeniem bazy katalogów ? :)

Wiem, że aktualizacje tego nie obejmują, ale ostatnio robiłeś to dość dawno i może jakieś odświeżenie dasz....

Bo nie wiem jak reszcie, ale u mnie ze skutecznością z bazy wspólnej jest tragedia ostatnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bazą jest problem bo ogólnie jest kicha po ostatnich banach...2tyg temu donkiem z publicznej można było dodać około 300 easidirów i 550 webmini obecnie połowy tego nie ma. Pewnie za jakiś czas coś się znowu pojawi ale publiczne katy, te "lekko" zaspamowane poszły się grzać niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem mocno zajęty wprowadzaniem v5, w tym momencie jest to priorytet. v5 to głównie zwiększenie skuteczności.

Z tego co pamiętam aktualizacja bazy publicznej była na początku lutego (mogę się mylić), czyli w sumie mam jeszcze czas. Gdy tylko skończę v5 zajmę się aktualizacją bazy.

W tym momencie mogę zaproponować wypróbowanie premium w którym są dostępne inne katalogi (część bazy premium oczywiście też oberwała przez ostatnie działania Google).

Jest też nietknięta przez Google baza blisko 100 katalogów donPremium.

@pan od seo - mogę zrobić takie same ustawienia osobno dla rejestracji - no problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności