Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Da się zrobić, ale na razie jeszcze kilka innych rzeczy robię. Ogólnie serwisy tego typu są zwykle komaptybilne z antigate, więc dam możliwość wpisania adresu i będzie można korzystać z dowolnego.

Co do terminu - trochę jeszcze do zrobienia jest :) Z tym poniedziałkiem - dobrze by było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe katalogi w Premium + promocja

Już od poniedziałku (24 marzec) zaczną dochodzić nawe katalogi DonPremium (nielimitowany dostęp dla każdego posiadacza PREMIUM). Harmonogram dla nowych katalogów DonPremium:
24 marzec - dodatkowych 150 katalogów
28 marzec - dodatkowyc 150 katalogów
31 marzec - dodatkowych 100 katalogów
4 kwiecień - dodatkowych 100 katalogów

Czyli już 4 kwietnia w PREMIUM będzie 600 zamkniętych katalogów z nielimitowanym dostępem dla każdego posiadacza PREMIUM!
Gwarantowana ilość katalogów w premium będzie nadal wynosiła 100.

Z tej okazji jest zniżka na zakup premium - 50% ceny dla 3 pakietów:
1 miesiąc: 35 zł netto*
2 miesiące: 60 zł netto*
4 miesiące: 110 zł netto*
* Cena została obniżona o 50%!
Promocja ważna do końca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v5 będzie miał większą skuteczność, co też ma być lekarstwem na kurczącą się bazę publiczną - nie można sobie już pozwalać na marnowanie miejscówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie brak speeda pliku speed.php $speed_dp

Do teraz nie wiem dlaczego czasem go tam nie ma.

jest

po przeanalizowaniu okazuje sie ze do sarszych projektów dodaje do ostatniego nie nie rozumiem tego powoli przez 5 dni tak tabela wygląda

qv694_plik.jpg

7/457 i teraz pisze Brak aktywnych skuteczność dodań praktycznie zerowa inne projekty też nie za wesoło

dodatkowo w proxy info sprawdź cron na plik cron_proxycheck.php usunołem dodałem na nowo i nie wiem czy to u mnie błąd czy gdzie.

Sumując jestem rozczarowany tym programem czekam na wersje 5 może w tedy będzie jakaś większa efektywność dodań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam narobiłeś, jak podeślesz na mail dostęp + info o który projekt chodzi to sprawdzę. Pewnie jakiś błąd w sztuce. A może premium Ci wygasło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na serwerze brakuje pliku cron_proxycheck.php

2. Jest włączone dodawanie przez proxy, co w połączeniu z brakiem dobrych proxy (nietestowane przez brak powyższego pliku) daje bardzo niską skuteczność.

3. Możliwe, że brakuje jakichś innych ważnych plików.

4. Dla EasyDir musisz dać 5-6 tagów jednowyrazowych - będzie lepsza skuteczność. Przy 3 tagach praktycznie nic nie wejdzie do EasyDirów.

5. Poklikane jest dodawanie do nieudanych. Jeśli zostało kliknięte przed zakończeniem dodawania do wszystkich katalogów z wybranej bazy, wtedy pominięte zostaną te, do których nie próbował dodać. Innymi słowy jeśli wciśniesz dość szybko ponawianie dodawania do nieudanych, będzie mało prób dodań. Dla katalogów lepiej korzystać z dodawania od początku.

6. DonPremium - w tym projekcie nie doszło jeszcze do donpremium, ale podejrzewam że gdy dojdzie będzie normalnie dodawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na serwerze brakuje pliku cron_proxycheck.php

2. Jest włączone dodawanie przez proxy, co w połączeniu z brakiem dobrych proxy (nietestowane przez brak powyższego pliku) daje bardzo niską skuteczność.

3. Możliwe, że brakuje jakichś innych ważnych plików.

4. Dla EasyDir musisz dać 5-6 tagów jednowyrazowych - będzie lepsza skuteczność. Przy 3 tagach praktycznie nic nie wejdzie do EasyDirów.

5. Poklikane jest dodawanie do nieudanych. Jeśli zostało kliknięte przed zakończeniem dodawania do wszystkich katalogów z wybranej bazy, wtedy pominięte zostaną te, do których nie próbował dodać. Innymi słowy jeśli wciśniesz dość szybko ponawianie dodawania do nieudanych, będzie mało prób dodań. Dla katalogów lepiej korzystać z dodawania od początku.

6. DonPremium - w tym projekcie nie doszło jeszcze do donpremium, ale podejrzewam że gdy dojdzie będzie normalnie dodawało.

1 na serwerze jest plik i był

2 plik jest to testuje czy nie?

3 jak moze innych plików brakowac inne projekty ida prawie normanie

4 ok

5 ok

6 dałem priorytet na 10 i doszło do tego a nadal nie dodało

co jest grane z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. ad2. Remote server or file not found

ad6. Wygląda na to, że jednak nie masz $speed_dp w pliku speed.php

Podaj dostęp do serwera na mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności