Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

cron_proxycheck.php - podmieniłem ten plik - miał inną wielkość, prawdopodobnie uszkodzony był przy uploadzie. Teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aby dodać wpis do katalogów "donpremium" w projekcie koniecznie w dziale kategorie,tagi ustawienie jest kategorii ? Bez tego wpisy nie pójdą?

Oka nie wiem czemu wpisy do donpremium w ogóle nie chca się dodawać.

Ustawiam projekt, klikam by dodawało do donpremium mija jakaś minuta i od razu pokazuje sie napis ZAKOŃCZONO z efektem zerowych dodań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kategoria BazaDon, DonPremium:" wybierasz z listy rozwijanej.

edit. Brakuje prawdopodobnie w pliku speed.php zmiennej $speed_dp Dopisz i będzie grało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 katalogów w donpremium jest dodanych (50 IP). Jest już ~250 katalogów donpremium. W piątek dojdzie kolejne 150 na kolejnych 50 IP. Do 4 kwietnia będzie ~600 katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zaktualizować DonLinkage do 4.2.1 - inaczej nowe donpremium nie będą raportowane (w raportach będą wyświetlane domeny, a nie dokładny adres).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już masz zaktualizowane. Zapomniałem zmienić cyferkę w wersji DonLinkage. Zaraz to naprawię.

edit. Naprawione. Teraz już zmieni się cyferka :)

Dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności