Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, całą parą pracuję nad v5, ale ostatnio coś częściej mam zgłaszane jakieś usterki i zajmuje mi to sporo czasu :)

Dość dużo poświęcam na mocne dopracowanie skuteczności dodawania. Myślę, że jeśli nie w tym tygodniu, to już w następnym będzie v5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, całą parą pracuję nad v5, ale ostatnio coś częściej mam zgłaszane jakieś usterki i zajmuje mi to sporo czasu :)

Dość dużo poświęcam na mocne dopracowanie skuteczności dodawania. Myślę, że jeśli nie w tym tygodniu, to już w następnym będzie v5.

TO dobrze bo na bazie publicznej WP dodało do 1 precla normalnie jakiś dramat w bazie prywatnej uwaga 2 szt. wszystkich dodań 524 na wszystkie bazy. Mam nadzieje że v.5 będzie znaczniej lepiej

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeinstalować całość wp - założyć nowe adresy na nową skrzynkę i loginy. Ja tak z 2 tygodnie temu sprawdzałem i na bazie premium było ok 500 wpisów (razem z tymi moderowanymi) do WordPress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Zostało mi jeszcze trochę roboty przy v5. Będzie też dużo lepiej z zakładaniem profili. Już widzę np. że dodawanie do qlweb będzie o niebo lepsze, pligg i w ogóle wszystko powinno być o niebo lepiej.

PS. No i prawdopodobnie powróci PKSI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy użytkownicy chętnie potestują pewnie przed wypuszczeniem v5 w eter, więc nie szukam testerów na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności