Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba testować - nie każdy serwer uciągnie daną ilość. Teoretycznie można dać i 100, ale wszystko uwarunkowane jest rodzajem skryptu i serwerem.

Zmiany speeda wymagają obserwowania skuteczności - jeśli nie spada to jest ok i można dalej delikatnie zwiększać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Musiałbym to sprawdzić - jeśli możesz podeślij listę na mój mail - zobaczę co się z nimi stało.

Co do drugiego pytania: wiedziałem, że to pytanie w końcu padnie :) Odpowiedź jest częściowa - zależy od skryptu donpremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, uda się. Mam w końcu SeoInstalator, z którym instalacja stron to full automat - nawet jeśli chodzi o 150 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oka rewelacji nie ma (świadczy to fakt że wszyscy sprzedają donka) Po Harvescie jak kolega @wmp3 napisał szału nie ma,ma rację . Największym błędem jakim zauważyłem jest brak dodawania do skryptu easydyr (żle rozwiazana capcha) pomimo tego że kupiłem OCR nie radzi sobie :D no sorry za ta słowa krytyki ale jak pisać to uczciwie :D supermini mam dodań 3x wiecej a koszt o połowa mniej Raczej się nie odzywam w tematach ale kurcze to masakra :P jak na dodawarkę za którą za płaciłem wiadomo ile + ocr o połowę tańsza działa lepiej ?

(o donpremium itd tematu nie ruszam bo nie wiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a z ciekawości ile macie dodań ? bo dziś skończyłem 8 projektów i między 2150 a 2200 , ale nie dodaje freeglobes,phpld (bo kiedyś prawie wszystkie były moderowane) i seoków bo od tego mam inny automat. Miesiąc temu, przed banami webmini i easydirów było 3000 z grosikiem w zależności od projektu więc ogólnie jest ok. Ogólnie jak na v5 będzie 3000+ to będę zadowolony ale fakt jeszcze trzeba baze skombinować bo leci wszystko ost. na ryj:/ ale te 70 co pokazuje wmp3 to coś ma nasrane w automacie bo po banach webmini, mam ich 4x więcej niż on z całej bazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po przykładzie Jon4 da się wyciągnąć więcej wpisów.

To, że ludzie sprzedają DonLinkage to normalna rzecz -gorzej, gdby nie było kupców. A to, że są kupcy oznacza, że automat ma się dobrze. Druga sprawa: gdyby tak nie było nie poświęcałbym tak mnóstwo czasu na rozwijanie DonLinkage. Ale nie przesadzaj, że wszyscy :D To pojedyncze ogłoszenia - wszystko w normie.

OCRdl nie rozwiązuje captcha w easydirach. DonLinkage tam omija zabezpieczenia - ale nie jest to możliwe we wszystkich easydirach. Stąd w v5 będzie możliwe wysyłanie obrazków easydir do ocrów - za jakiś czas też pojawi się opcja obrazków easydir w OCRdl - już w sumie siedziałem nad nimi ale skuteczność wyciągałem bardzo kiepską. Captcha Sniper też niezby sobie z nimi nie radzi - pozostanie na razie wysyłanie do zewnętrznych.

Porównywanie skuteczności okienkowego programu do phpowego nie ma sensu - szczególnie gdy phpowe trzymasz na dzielonym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja: doszło przed momentem 157 katalogów donpremium. Niektóre mogą jeszcze nie działać ze wględu na propagację dns. Ale do kilku godzin powinna większość działać.

Tym samym mamy 400 katalogów DonPremium. Do 4 kwietnia dojdzie jeszcze 200 - a później zobaczymy co dalej. Jeśli Premium będzie się cieszyło dużą popularnością - nie wykluczam dojscia do nawet kilku tysięcy katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jon4 Mówisz o wpisach aa ?? czy do moderacji ja mówię o samych webmini easydyr,otwarty aa gdzie wpis jest odrazu

Tak, tylko AA ale w to wliczam wszystkie skrypty prócz tych co wymieniłem samych webmini i easydirów po tych banach mam 400 kiedys było 2x tyle w sumie prawie 3. Wpisy potwierdzam sobie USM Miona dla pewności ale dawno nie robiłem porządku w listach plus tak jak mówiłem wcześniej w pip poleciało ostatnio. Jak ktoś ma nowe listy publicznych WEBMINI i easydiry to kupiłbym liste bo czasu i umiejętności brak na harvest.

Oka

nie wykluczam dojscia do nawet kilku tysięcy katalogów.

Coś pięknego (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień promocji na Premium:

Zniżka na zakup premium - 50% ceny dla 3 pakietów:
1 miesiąc: 35 zł netto*
2 miesiące: 60 zł netto*
4 miesiące: 110 zł netto*
* Cena została obniżona o 50%!
Promocja ważna do końca marca.

Można napisać PW z zamówieniem + dane do FV, ewentualnie na mail firmowy, albo przez formularz kontaktowy na stronie i4a.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności