Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przypomnij na PW adres albo sprawdź co się dzieje po wywołaniu cron_proxycheck.php.

Pamiętaj, że pliki należy wrzucać na ftp w trybie binarnym.

PS. Przed momentem zrobiłem małą aktualizację do 4.2.2 - przy premium niektórzy mieli problem z pobieraniem proxy. Teraz powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić dostęp do monitoringu dla poszczególnych klientów

A niedługo po tym bedzie, żeby zrobił moduł do faktur, generator raportów w pdf ... itd.

Kolego @ tur77ek ...to jest dodawarka, a nie monitoring pozycji i wątpie aby @ Oka to wprowadził. Jak chcesz na własny serwer dobre narzędzie do mierzenia pozycji i wieloma urzetycznymi dodatkami, kup np. Stat4Seo .

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeinstalować całość wp - założyć nowe adresy na nową skrzynkę i loginy. Ja tak z 2 tygodnie temu sprawdzałem i na bazie premium było ok 500 wpisów (razem z tymi moderowanymi) do WordPress.

WP porejestrowane na nowo ilość 10910 zobaczymy jak teraz będzie ze skutecznością dodań

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mnóstwo z nich będzie miało pozamykaną możliwość pisania postów, v4 nie bardzo radzi sobie z ich rozpoznawaniem.

W v5 będzie już ładnie oznaczało te, które nie mają możliwości pisania postów i będzie można je łatwo usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jednym z nowych projektów pojawiło mi się takie cóś na czerwono: "!!!"

a po najechaniu wyświetla się : POPRAW SYNONIMY W TYM PROJEKCIE!

Może autor podpowiedział by, które synonimy są do poprawienia? Z precli, katalogów, seoków czy której zakładki? Co program sprawdza, że wyświetla taki komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeinstalować całość wp - założyć nowe adresy na nową skrzynkę i loginy. Ja tak z 2 tygodnie temu sprawdzałem i na bazie premium było ok 500 wpisów (razem z tymi moderowanymi) do WordPress.

WP porejestrowane na nowo ilość 10910 zobaczymy jak teraz będzie ze skutecznością dodań

Dodawanie zakończone tekst miał koło 2 k znaków 3 linki w treści speed obniżony do 5/mmin dodało do 42 wp

Strasznie słabo to wygląda

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności