Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzę czy zmiana adresu wystarczy do poprawnego zliczania pozycji - jeśli tak to nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zrobiłem sobie dzień wolnego od aktualizacji v5 - aktualnie robię aktualizację publicznej bazy katalogów - w poniedziałek można się spodziewać nowej bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycje czy możesz zrobic by było kilka okienek do wpisywania tekstu dla precli i katalogów, a nie jak teraz {tekst1|tekst2|itp} takie rozwiązanie jak teraz to troche lipa mam teksty z synonimami na bogato i teraz jak dam 3 teksty to dre jape UWAGA! Niedomknięte klamry w polu OPIS dla katalogów! KLIKNIJ ABY EDYTOWAĆ .

te same teksty pojedynczo to cisza sprawdzałem teksty ok osoba co pisze teksty nie widzi błędu inne programy nie widzą błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie cos nie bedzie wprowadzone, jest w v5 inne: kazdy rodzaj skryptu ma swoje własne pole, jest tez pole universalne dla precli, katalogow etc. Jesli mozesz podeslij mi tekst ktory powoduje problemy. W v5 została wymieniona klasa generukaca synonimy i nie powinno byc takich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dużo się zmieniło :D Niespodziewanie moja żona urodziła synka (Namir, nie Donald ;) i pewnie nie wyrobię w tym miesiącu (na co były bardzo duże szanse). Ale tak max tydzień po majówce będzie gotowe - teraz w sumie tylko dopieszczam dodawanie (jeszcze błędy się znajdują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności