Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Napisałem kilka postów wcześniej. U mnie skoczyło zużycie CPU. RAM nieznacznie wyżej.

Do dziś nie działa mi dodawanie do pligg :)

Jednak przed zgłoszeniem tego chcę sprawdzić różne warianty i upewnić się, że to nie u mnie leży wina.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do pligg wchodzi ok 10 wpisów na 1000 zarejestrowanych. Baza zawiera 4315 do rejestracji więc w co 4 się rejestruje z OCRdl, czy u Was też tak słabo?

Jakie długości tekstów macie w projektach do pligg oraz ile max linków?

Lubisz gry komputerowe? A do tego zupełnie za darmo? Jeżeli tak to wejdź na https://darmowe-gry.pl i zobacz darmowe gry.

Pobierz za darmo program do rozliczeń podatkowych za 2015 rok z pity2016ng.pl lub wybierz inny sprawdzony program ze strony: pity-program.pl PITy 2015 ips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pliggami przy rejestracji jest jeszcze jakiś problem - nie u wszystkich użytkowników, ale badam teraz sprawę - konta są rejestrowane, a mimo to nie zapisuje do bazy.

@Grumpy - home zmienił wersję php która nie radzi sobie z ważną funkcją (mutlicurl) i niestety trzeba się przenieść. Zaznaczam, że nie ma to żadnego związku z aktualizacją DonLinkage, również te starsze wersje tam nie pójdą.

Sprawdzanie banów dodam jeszcze w tym roku :) Nie pytaj o termin, postaram się to wprowadzić tak szybko jak będzie to możliwe. Ale jak widzisz jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia z obecnymi "funkcjami".

RAM na serwerach nie powinien wzrosną, jedynie CPU - szczególnie jesli używa się wszystkich dodatków i kilku dodających cronów + OCRdl.

Wersja nie powinna działać wolniej. Proszę sprawdzić czy jest ustawiony cron co minutę na pliki cron.php, cron_harmo.php oraz cron_raport.php - no i proszę pamiętać, że "ilości dodań" trzeba odświeżać klikając na niebieską strzałeczkę w kolumnie logów. Dodatkowo warto sprawdzić wartości w speed.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

ja korespondowałem z home.pl. Problem home.pl widzi w błędnie działających skryptach Donka. Przeniosłem się na laohost, ale tam po 1 dniu użytkowania v4 przekroczyłem uczycie procesora z maksymalnie 1% do 2.7%. Teraz jestem na tanievpsy.pl jest "ok". Jednak muszę się z Wami zgodzić na kilku (u mnie 14 projektach) Donek działa jak słoń. Wolno i długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ciekawa sprawa.

Zacząłem rejestrować harvestowane precle poprzez program Miona USM wykorzystując opisywany kilka postów wyżej footprint

<UltraSeoMasterSkrypt>

<NazwaSkryptu>Rejestracja w WP</NazwaSkryptu>

<NazwaPlikuZapisu>rejwwp.txt</NazwaPlikuZapisu>

<InstrukcjeSkryptu>

<Instrukcja>GET:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>

<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_email%' AND szukany LIKE '%user_login%'</Instrukcja>

<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>

<Instrukcja>POST:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>

<Instrukcja>POSTDATA:user_login=twojlogin&user_email=twojemail@gmail.com</Instrukcja>

<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_pass%'</Instrukcja>

<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>

</InstrukcjeSkryptu>

</UltraSeoMasterSkrypt>

testowo na szybko kupiłem dość ciekawą bazę do Donka https://www.forum.optymalizacja.com/topic/169183-sprzedam-liste-do-donlinkage-i-scrapebox/ jest tam 24 000 potencjalnych precli oraz ponad 100 tyś inny adresów podzielonych na wszystkie obsługiwane przez Donka skrypty. Lista obecnie jest w trakcie rejestracji WP - jednak szybkość tego rozwiązania (o ostatecznej skuteczności jeszcze nie mogę pisać) jest naprawdę imponująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności