Skocz do zawartości

Facebook - płatności - blokada


abcd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam dwa pytania odnośnie FB, może ktoś z Was pomoże:-)

1. Wczoraj rano FB sam od siebie zablokował mi reklamy, wyświetlając taki oto komunikat:

"Pobranie płatności z karty kredytowej powiązanej z Twoim kontem nie powiodło się. Emisja wszystkich Twoich reklam została wstrzymana. Przejdź na stronę Informacje o płatności i ureguluj zaległe płatności."

Nie wiem o co kaman, miałem wprowadzone dwie karty kredytowe (jedna jako backup), dotychczas wszystko śmigało i nagle bach:/ Obie karty zostały usunięte z płatności FB, dodatkowo w "Informacji o Płatnościach" dostałem taki komunikat:

"Na Twoim koncie znajduje się 20 $ USD ujemnego bilansu środków. Twoje reklamy nie będą wyświetlane do czasu uregulowania rachunku. Prosimy o wprowadzenie prawidłowego źródła funduszy. Kiedy to zrobisz i powiadomisz nas o tym, odliczymy z Twojego konta 20 $ USD środków."

Zawsze co 2/3 dni FB pobierał mi dolary z karty kredytowej i nie było problemu:/ Dodam, że karty kredytowe mają się dobrze, nie mam żadnego limitu, środki są dostępne, ważność ok, karty nie są zablokowane itd..

2. Pochwalcie się CTR-em kampanii na FB:-) Gdzieś wyczytałem, że CTR > 0,100% jest ok, ale przy zaledwie kilku prowadzonych kampaniach nie mam zbyt dużego porównania..

Dzięki za aktywność Panie i Panowie,

pozdrawiam

----

Sprzedam Publikera, wersja 1.0.4 Biznes. Wystawiam FVAT. Więcej tutaj

Kupie linki i domeny - tematyka: księgowość/rachunkowość + zdrowie/medycyna. Kontakt przez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności