Skocz do zawartości

Ulubione przegladarki


curi0us

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na codzień używam firefoxa.

Prawdę mówiąc nigdy, o ile miałam wybór, nie używałam IE. Nawet nie dlatego, że jest gorsza, po prostu nie lubię jej i nie jestem do niej przyzwyczajona. Zanim pojawił się firefox używałam mozilli a jeszcze wcześniej netskejpa (to tak z dziesięć lat temu..)

Links, Lynx .. taak .. Czasem muszę używać czegoś takiego (wchodzenie na strony z IP Politechniki). Na początku było mi bardzo ciężko, ale przyzwyczaiłam się i przyznaję - ta przeglądarka ma swoje plusy, no i jest taka .. profesjonalna :)

fotoblog Dobromiły - chyba wiadomo co to...

Centrum Nanofotoniki - naukowe konsorcjum nanofotoniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja muszę przynać że Firefox mi się przynajmniej raz dziennie wykrzacza

czas zmienic te 64mb rammu na 512 :)

mam ff 1.5 i nie zawiesil sie ani razu

z tego co pamietam to pierwsze wersje sie wieszaly czesto

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz uzywam głównie ff, opere używałem wcześniej jak szkapa została w tyle i to bardzo ... no i opera byłą mała i nie pamięciożerna jak reszta. a ktoś pamieta arachne taka przeglądarkę pod dos czeską ?

A startowałem od NCSA Mosaic.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam FF 95% czasu. Inne to Opera, Konqueror, Lynx (w szczególnych przypadkach) i IE pod WINE, jak sprawdzam czy się nie będzie krzaczyć strona dla większości odwiedzających :).

A teraz część statystyki przeglądarek użytkowników forum. FF Rulezzzzzzz ;)

Firefox - 44.73%

Internet Explorer - 38.17%

Opera - 13.79%

Mozilla - 1.76%

Safari - 0.58%

Netscape - 0.34%

Konqueror - 0.12%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF 1.5 na konfiguracji PIII 1GHz/512 RAM z dodatkami: Adblock, Pasteandgo, Pagerank Status, Allow Right Click wiesza się przynajmniej dwa razy na dzień. 1.0.7 tak samo się wieszał. Jedyne co tutingowałem w nim to FireTune i dałem ustawienia dla wolnego komputera i szybkiego łącza. Ale przed tym też sie wieszał. Chłam jednym słowem, ale nie mam czasu przechodzić na coś innego.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jak wiekszosc z Was uzywam Firefoxa przez wiekszosc czasu. Zdarza sie czasam skorzystac z IE i Lynxa. Odnosnie stabilnosci FF to nie jest tajemnica, ze potrafi sie zawiesic (u mnie przynajmniej raz dziennie), a takze pozrec troche pamieci (szczegolnie przy dlugiej pracy).

Btw. to ukazala sie fajna ksiazka dotyczaca FF, wrecz propagandowa - klik :) Moze uswiadomi niektorych Uzytkownikow, ze alternatywne oprogramownie wcale nie musi byc zle, ani gorsze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności