Skocz do zawartości

Ulubione przegladarki


curi0us

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam kilku przeglądarek (IE, Netscape, Mozilla, Opera, K-Meleon) żeby sprawdzić wygląd strony na każdej z nich, jednak poza sprawdzaniem używam FF (1.0.7). Co prawda, raz na jakiś czas potrafi się zawiesić, ale naszczęscie nie często. Ma sporo ciekawych rozszerzeń i to jest niewątpliwie WIELKI plus tej przeglądarki.

Pozdrawiam

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja jak wiekszosc uzywam FF, a wczesniej uzywalem MyIE2, nadal go jeszcze uzywam ale glownie przy dodawaniu do katalogow - powiem ze ma kilka takich mykow co tak polubilem a mi brakuje w FF, no ale nie mozna miec wszystkiego :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam firefoxa - aktualnie 1.5 ale to jakieś nieporozumienie i chyba wrócę do 1.0.7

rozszerzenia:

Gcache - 1.5 incompatible :P

SessionSaver

Tabbrowser Prefs

Web Developer

PR Status

User Agent Switcher

SEOpen - 1.5 incompatible :)

Adsense Notifier

Fasterfox - czy to w ogóle działa?

Install New Theme - bez tego nie miałbym w 1.5 charamel a creamy sugary experience :)

opera do irca i testów... i jak mnie szlag trafia z ff 1.5 :(

ie do testów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF 1.5 ma swoje zauważalne plusy. Na początku były różne jaja z pluginami, ale teraz już wszystko śmiga bez zarzutu. Ja osobiście uzbroiłem go w:

BBCode

Screen grab

Flashblock

SEOpen

ColorZilla

Page Rank Status

Web Developer

i czasami włączam SEO Links, ale nie wytrzymałbym z tym cały czas. Dla mnie ważne są skróty klawiaturowe, które strasznie przyspieszają codzienne korzystanie z netu ;)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam troche więcej pluginów adblock, adblock filterdset, all in one Gesture, All-in-one sidebar, chcecky, duplicate Tab, fireFTP, google send to phone, i'll host it extension, image zoom, mozilla archive format, paste and go, searchstatus, SEOpen, tabbrowser Preferences, User agent switcher, view rendered source chart,web developer.

ff 1.0.7, zawiesza mi się sporadycznie. a ma funkcjonalnośc opery

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle uzywam IE (czekam na latajace pomidory). Ostatnio IE6, ale przewaznie IE5, czy 5.5 (z czystego lenistwa). Wszystko to oczywiscie dziala pod Maxthonem :( Jakos inne przegladarki nie porafia w moim odczuciu konkurowac z nim w kwestii funkcjonalnosci.

FF mialem. Po zainstalowaniu 3 wtyczek zaczal tak wolno chodzic, ze odpuscilem (D800, 256RAM). W zasadzie w tej przegladarce jest jedna dobra rzecz - Gecko. Chcialbym miec stabilne w pelni funkcjonalne Gecko w Maxthonie...

Opery uzywam sporadycznie. Nawet nie wiem, jakie ma funkcje. Ale udalo mi sie zauwazyc, ze jest szybka.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności