Skocz do zawartości

Którą dodawarkę kupić?


kangurrr

OmniADD v5 czy Publiker?  

174 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mam 500 zeta. Co lepiej kupić?

    • OmniADD v5
      50
    • Publiker
      36


Rekomendowane odpowiedzi

Stałem przed podobnym dylematem miesiąc temu. Przeczytałem tysiące postów na temat jednego i drugiego programu. Decyzję podejmowałem tydzień, bo nie robię nieprzemyślanych zakupów. Kupiłem omniadd. Ponieważ jest ciągle rozwijany, i faktycznie co tydzień aktualizacja. Ciągły kontakt na forum, autorzy uwzględniają pomysły forumowiczów. Omnipress, który jeszcze nie działa w przypadku v5 ale z tego co piszą, niebawem będzie działał i bardzo na niego liczę (projekty już czekają). Sam program dodaje bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Jest prosty w obsłudze, a dla takiego amatora jak ja to bardzo ważne. Jestem zadowolony. Polecam

Co do samego Kojotka to na forum go ludzie już temperują, a pomoc na forum zawsze uzyskasz. W każdym razie widać, że autorzy ciężko pracują i jakieś zgryźliwości są dla mnie drugorzędne. Najważniejszy jest program.

@Kojotek_OX -https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkLqeGvE3wGQdGg1QUQ2b0d3cmJGVG9NS3FJbGtjeUE&hl=pl#gid=0

poprawka, z tego co czytałem gdy dokonywałem wyboru, to możliwość podlinkowywania wpisów została jakiś czas temu ograniczona czy nawet wyłączona w Publikerze co również przeważyło szalę na korzyść omni.

@kangurrr - najlepiej wejdź na temat Publikera i zobaczysz że jest dużo wpisów o spadku wydajności i że publiker umiera bo już nie rozwijany.

Sklep medyczny - zapraszam w razie potrzeby ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@belveder666 - ooo - to zaraz poprawię - dziękuje za info

A ile czasu zajmuje ci dodanie projektu w 100% od podstaw - bez kopiowania starych ustawień i profilu + stworzenie go unikalnego (można zrobić też w minutę powielając bazę) - czas podany prze zemnie jest czasem jaki schodzi normalnemu użytkownikowi. Ja sam żeby odpalić pierwszy projekt potrzebowałem z 2h a po 2 dniach komunikat że za mało txt żeby postować w wordpress

Swoją drogą kto jest odpowiedzialny za sprawdzenie czy kat ma bana ? - dodawarka czy serwer publikera ?

Samo stworzenie tekstu z synonimami dużo zajmuje (sprawdzenie sensu zdan itd) dlatego ja nie uzywam publikera do tworzenia tekstów, nie mam porównania co do Twojej dodawarki - publiker dla początkującego użytkownika nie jest zbyt przyjazny (cięzko ogarnąć co do czego służy) ale myslę że wraz z każdym nowym projektem nabiera się wprawy. Oczywiście jak ktoś ma zamiar dodać 5 URLi w ciągu roku to napewno będzie mieć problem nawet po roku z ogarnięciem wszystkich funkcji bo pewnie ich nie wykorzysta;)

Ps. Podlinkować wpisy można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tutaj zestawienie samych funkcji programu OmniADD vs Publiker nie omawiam wielkości bazy i skuteczności bazy bo tu był bym pewnie nie obiektywny wedle paru osób na PIO

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...amp;hl=pl#gid=0

Bardzo fajne porównanie - daje jakiś pogląd na funkcjonalność, choć miałbym zastrzeżenia do punktacji w niektórych miejscach ;)

Przyczepię się tylko do ceny - Omnia 500, ale Publiker tylko 327/377 (zależy od wersji) a nie 463 jak w porównaniu (bo chyba większość vat odlicza jednak).

Czyli Omnia jest o ok. 1/3 droższa od Publikera (gdy patrzymy na cenę netto z faktury).

Chciałbym też zobaczyć takie zestawienie/porównanie przygotowane przez autora Publikera...

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr jakiś - nie ma chyba firmy co potrafi odliczyć 100% VAT więc niestety tak czy siak zapłacisz ;) wiec cenna jest właściwa 463 zł (osoby prywatne też zapłacą VAT - nie tylko firmy kupują oprogramowanie). Tańsza wersja Publikera jest bardziej okrojona więc nie brałem jej pod uwagę gdyż nie ma możliwości podlinkowywania i pingowania wpisów oraz eksportu linków (ta wersja już przegrywa całkowicie)

Dlatego udostępniłem exela żeby każdy sam sobie zrobił własną pkt i się zastanowił co dla niego się liczy - opierając się tylko na technicznych aspektach które są namacalne i wymierne

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX ale ja naprawdę napisałem

Bardzo fajne porównanie[...]

Co do odliczenia vatu nie masz racji - odliczę sobie cały vat, który mam na fakturze za program.

Dlatego ci którzy są płatnikami vatu porównują ceny netto a nie brutto.

Pisząc że "Omnia jest o ok. 1/3 droższa od Publikera" porównywałem 377 zł za Publiker i 500 zł za OmniaAdd (377*1,33=501,41).

PS: Wbrew pozorom też nie głosowałem w ankiecie - oddałem "pusty" głos.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z odliczaniem Vatu nie takie to proste, są wiele firm, PP kto nie jest platnikeim VATu, bo w seo to średnio się opłaca, mało kosztów jet z VATEM ( w szegolnosci jak dedyki, VPSy domeny masz nie w polskich firmach), a FV wystawiasz co miesiąc. OmniADD kupuje wieje prywatnych osób co wcale nie maj firmy, wiec nie mów ze publiker kosztuje 377, bo kosztuje 463z, tyle jest do zapłacenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwie, ale zdecydowanie poleciłbym omni.

Dlaczego:

- szybkość

- lekkość

- prostota

- częste aktualizacje

Oczywiście Publiker jest również bardzo dobrym narzędziem.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. A dla VAT-owca liczy się netto.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu te teksty o cenie ;) Przecież Kangur napisał, że ma 5 stówek na dodawarkę. Wystarczy którąkolwiek by wybrał.

Nie wiem czy ominąłem, ale Kongur nie napisałeś do czego potrzebna Ci dodawarka.

Używam omniadda i jestem bardzo zadowolony. Zakup już niejednokrotnie się zwrócił - ale nic dziwnego, bo to już okrągły roczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK poprawiłem cenę na 377 zł + VAT ;) mam nadzieję że będzie już OK cena dla wszystkich (tych co są na VAT i potrafią odliczyć VAT i tych co nie mają VAT i płacą pełną stawkę)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka po co używasz Omniada? Przecież masz własną dodawarkę...z tego co piszesz wynika, że jednak warto jednak w niego zainwestować, a już miałem pokusić się o Twój produkt ;) Obecnie używam Publikera i narazie na niego oddałem głos, ale szukam czegoś nowego, bo w zasadzie od 1,5 roku niewiele się zmienił pod względem funkcjonalności, a to w światku seo niemal epoka

edycja

- to co mnie powstrzymuje przed zakupem Omniada, to tylko to, że na hostingu wymagane są biblioteki zend, na home.pl tego nie ma

- Publiker działa na home.pl bez problemu

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam produktu Omni tylko mam od początku istnienia Publikera i sobie go chwale, bo dodaje jakoś do wp :) Odpala się projekt i o nim można zapomnieć. O Omni ostatnio słychać wiele dobrego także pewnie też warto korzystać z ich produktu. Wiele osób ma i to i to i oba produkty polecają:) także co by nie wybrał z tych serwerowych automatów będzie ok.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności